خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زندانیان  >  ممنوع الملاقاتی محسنی رییس دفتر موسوی پس از دو ماه

ممنوع الملاقاتی محسنی رییس دفتر موسوی پس از دو ماه

خبرگزاری هرانا – دو ماه از بازداشت حمید محسنی ، رییس دفتر میر حسین موسوی می گذرد  اما تاکنون خانواده  وی موفق با دیدار با او  نشده اند .همچنین از وضعیت وی هیچ اطلاع دقیقی در دست نیست.

به گزارش خبرنگار کلمه، بی خبری از حمید محسنی ، موجب نگرانی خانواده او شده است. او در مدت دو  ماه بازداشت خود تنها چند تماس کوتاه تلفنی  با خانواده اش داشته است و  نتوانسته  درباره وضعیت خود به خانواده اش توضیحی دهد.  خانواده او  نمی دانند برای ملاقات و یا پی گیری کارهای وی باید به کجا مراجعه کنند. خانواده محسنی از همه مسوولان قضایی تقاضا دارند که هر چه زودتر امکان ملاقات با وی را برای خانوادهاش فراهم و شرایط آزادی او را نیز مهیا کنند .

رییس دفتر میر حسین موسوی ۲۳ شهریور ماه سال جاری بازداشت و تاکنون در بی خبری مطلق در سلول های انفرادی بند ۲۰۹ به سر برده است.  او پس از آنکه نیروهای امنیتی به دفتر  میرحسین  موسوی حمله کرده  و اقدام به تفتیش و بازرسی  دفتر او کردند بازداشت شد .

در ادامه این فشارها نیز از دو ماه پیش هر کس به دفتر میرحسین  موسوی مراجعه می کند نیروهای امنیتی او  را بازداشت و پس از ساعتها بازجویی و اخذ تعهد کتبی برای عدم مراجعه مجدد، رها می کنند.

همچنین بنا به اخبار رسیده به کلمه هفته گذشته نیز تعدادی از سرداران دفاع مقدس نیز به دیدار موسوی رفته بودند که بازداشت شده اند. اخبار تکمیلی متعاقبا ارسال می شود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید