خبرگزاری هرانا
امروز پنج شنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۹, 16th of February 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۸/۲۰ ساعت ۱:۱۹:۲۳

    خانه  > زندانیان  >  سحر خیز هم در بیمارستان زندان رجایی شهر بستری شد

سحر خیز هم در بیمارستان زندان رجایی شهر بستری شد

خبرگزاری هرانا – عیسی سحرخیز، روزنامه نگار در بند به دلیل  افت فشار در بیمارستان زندان رجایی شهر بستری شد.

مهدی سحر خیر در گفتگو با خبرنگار تحول سبز گفت : عیسی سحر خیز که  یک ماه است به دلیل خونریزی داخلی ،نیاز به بستری شدن در بیمارستان دارد ،هنگام نماز خواندن به دلیل افت فشار از حال رفت و به بیمارستان زندان منتقل شد تا با سرم و دارو تحت درمان قرار گیرد .
وی پس از درمان جزئی به زندان بازگردانده شده است. این روزنامه نگاردر حالی  همچنان در زندان رجایی شهر نگه داشته می شود که بیش از یک ماه است ، اجازه بستری شدن در بیمارستان را دارد و پیش از این نیز متخصص قلب وی ،اعلام کرده بود که سحرخیزبه دلیل بیماری قلبی  توانایی تحمل حبس را ندارد .

همچنین شایعاتی در زمینه تحت فشار بودن  وی برای نوشتن مطالبی علیه  روزنامه نگاران اصلاح طلب و مهدی کروبی و میرحسین موسوی  از زندان به گوش میرسد . در همین رابطه مهدی سحر خیز در پاسخ به سوالی در رابطه با صحت این شایعات به خبر نگار تحول سبز گفت”:در جلسات بازجویی سال گذشته چنین پیشنهادی به پدرم شده بود  که ایشان تحت هیچ شرایطی قبول نکرد و برای همین است که  الان روی خانواده ایشان فشار زیادی هست.”

مهدی سحر خیز تاکید کرد که پدرش در انتظار آزادی است تا شکایتهایش را پیگیری کند:”در تماسهایی که با پدرم داشتیم ایشان در انتظار آزاد شدن هستند تا بلافاصله بعد از آزادی  شکایت  قبلی خود علیه محسنی اژه ای  و همچنین شکایات جدید خود علیه  آیت الله علی خامنه ای و محمود احمدی نژاد را پیگیری کند.”

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید