خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۸۹, 22nd of February 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۸/۱۸ ساعت ۱۳:۰۳:۰۶

    خانه  > زندانیان  >  انتقال فعال زنان عالیه اقدام دوست به سلولهای انفرادی زندان اوین

انتقال فعال زنان عالیه اقدام دوست به سلولهای انفرادی زندان اوین

خبرگزاری هرانا – روز یکشنبه۱۶  آبان ماه زندانی سیاسی عالیه اقدام دوست به دلیل اعتراض نسبت به انتقال زنان زندانی سیاسی به بند متادن به سلولهای انفرادی زندان اوین منتقل شد.

به گزارش فعالین حقوق بشر و دمکراسی، از طرفی دیگر برای ایجاد محدودیتهای علیه زنان زندانی سیاسی آنها را از بند زنان به بند متادون که محل نگهداری زندانیان معتاد می باشد منتقل نمودند.

این محل به دلیل شرایط بسیار بد بهداشتی غیر قابل سکونت است. تلفنهای زنان زندانی سیاسی پیش از روز یکشنبه قطع شده بود و این مسئله باعث نگرانی شدید خانواده ها گردید. همچنین فضا و امکانات بند متادون که زندانیان سیاسی زن در آن زندانی هستند بسیار محدود می باشد.

بطوری که تعداد زنان زندانی سیاسی که در حال حاضر ۱۸  نفر می باشند فقط ۱۰ نفر آنها دارای تخت هستند و بقیه کف خواب می باشند.آب بند متادون دائم قطع می شود و زنان زندانی سیاسی از آب گرم محروم می باشند.قطع تلفنها و سایر محدودیتها زمینه ساز جنایتهای بعدی است که قصد به اجرا در آوردن آن را دارند.
همچنین گزارشهایی حاکی از آن است که قصد دارند تعدادی از زنان زندانیان سیاسی را به زندان گوهردشت کرج منتقل نمایند در این راستا خانم محترمه بهرامی هفته گذشته از بند زنان زندان اوین به زندان گوهردشت کرج تبعید شد.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید