خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۹, 23rd of March 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۸/۱۷ ساعت ۲۲:۲۱:۲۰

    خانه  > زندانیان  >  بی خبری از وضعیت یک فعال کارگری

بی خبری از وضعیت یک فعال کارگری

خبرگزاری هرانا – از وضعیت و شرایط غلامرضا غلامحسینی فعال سندیکایی بازداشتی هیچ اطلاعی  در دست نیست.

به گزارش فعالین حقوق بشر و دموکراسی، غلامرضا غلامحسینی با یورش مامورین وزارت اطلاعات در یکی از خیابانهای کرج پس از ضرب و شتم شدید، بازداشت و به سلولهای انفرادی بند سپاه  ر زندان رجایی شهر کرج منتقل شد که از زمان دستگیری تا به حال از وضعیت و شرایط او هیچگونه خبری در دست نیست. خانواده این فعال سندیکایی در طی این مدت با مراجعات مکرر به مراکز مختلف خواستار مطلع شدن از وضعیت و شرایط عزیزشان هستند ولی تا به حال جوابی به این خانواده داده نشده است و این خانواده در نگرانی فزآینده ای بسر می برد.

از طرفی دیگر مامورین وزارت اطلاعات پیش از این درطی یورشی که به منزل این فعال سندیکایی داشتند بدلیل عدم حضور او در منزل، فرزند وی را بمدت یک روز به گروگان گرفتند آنها همچنین کارت شناسایی،پاسپورت،کارت و دفترچه های بانک و غیره را با خود بردند.

فعال سندیکایی غلامرضا غلامحسینی ۴۴ ساله در جریان اعتصابات گسترده کارکنان شرکت واحد تهران در سال ۸۴ دستگیر وچند هفته در زندان اوین در بازداشت بسر بردو نزدیک به ۴ سال از کار تعلیق شد. او حدودا ۸ ماه پیش پس از صدور رای بازگشت به کار، اداره کار توانست به محل کار خود بازگردد ولی ۲ مردادماه مجددا با بهانه های واهی از کار تعلیق شد.

در حال حاضر علاوه بر غلامرضا غلامحسینی دو تن از رهبران سندیکای و یکی از اعضای هیئت مدیره سندیکای شرکت اتوبوس رانی تهران و حومه آقایان منصور اسالو و ابراهیم مددی چند سالی است که در زندان بسر می برند و آقای رضا شهابی از ۲۲ خرداد ماه تاکنون در بند مخوف ۲۰۹ شکنجه گاه وزارت اطلاعات زندانی است.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید