خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۹, 21st of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۸/۱۷ ساعت ۶:۳۴:۳۸

    خانه  > زندانیان  >  زندان فعلی آبادان در گذشته مکان نگهداری اسب بوده است

زندان فعلی آبادان در گذشته مکان نگهداری اسب بوده است

خبرگزاری هرانا – سید خلف موسوی فرماندار آبادان در نشست بررسی انتقال زندان های اهواز و آبادان به خارج از شهر گفت که زندان فعلی آبادان پیشتر استبل بوده است و اکنون با کمک های دریافتی شرایط آن بهبود یافته است.

فرماندار آبادان گفت: اگر چه وضعیت زندان آبادان نسبت به گذشته بهبود یافته، ولی به دلیل این که این زندان در ورودی و پیشانی شهر قرار دارد و با محدودیت زمین در آن منطقه مواجه هستیم و بر این اساس انتقال زندان به مکانی جدید ضروری است.

به گزارش ایسنا، سیدخلف موسوی در جلسه بررسی انتقال زندان‌های اهواز و آبادان به خارج از شهر، اظهار کرد: بحث سامان‌دهی زندان فعلی آبادان و انتقال آن به خارج از شهر بیش از ۲ دهه است که مطرح شده و لازم است در مورد آن تصمیم ‌نهایی گرفته شود.

وی با بیان این که زندان فعلی آبادان در گذشته مکان نگهداری اسب بوده است، افزود: با کمک‌هایی که در چند سال گذشته شده است، اکنون وضعیت زندان آبادان بهبود یافته و قابل قبول شده است. با این وجود به دلیل این که زندان فعلی در مکانی نامناسب قرار دارد لازم است به محلی دیگر منتقل شود.

موسوی تصریح کرد: قطعه زمین موجود در خروجی شهر آبادان به سمت اهواز برای ساخت زندان جدید مناسب است و در صورتی که اداره‌کل محیط زیست خوزستان برای ساخت زندان در آن محدوده ایراد نگیرد بهترین مکان برای ساخت زندان جدید است.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید