خبرگزاری هرانا
امروز شنبه ۱۵ آبان ۱۳۸۹, 20th of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۸/۱۵ ساعت ۱۲:۳۶:۳۰

    خانه  > اصناف  >  تجمع تعدادی از کامیون‌داران هوو در مقابل مجلس

تجمع تعدادی از کامیون‌داران هوو در مقابل مجلس

خبرگزاری هرانا – تعدادی از کامیون‌داران هوو ظهر امروز – شنبه – در اعتراض به عدم اجرای حکم سازمان تعزیرات حکومتی توسط شرکت ایران‌خودرو دیزل در مقابل مجلس تجمع کردند.

به گزارش ایسنا، این افراد در اعتراض مدعی شدند، شرکت ایران خودرو دیزل کامیون‌های هوو را در سال ۸۴ به بعد به دارندگان این خودروها گران فروخته است و حالا پس از سه سال دادگاه رای به نفع این کامیون‌داران داده است و ایران خودرو از اجرای حکم سرپیچی می‌کند.

یکی از این کامیون‌داران در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: حدود سه ماه گذشته به کمیسیون قضایی مجلس اعتراض کردیم و این کمیسیون نیز با مسوولان سازمان تعزیرات حکومتی و نماینده شرکت ایران خودرو دیزل مذاکراتی داشت اما نتیجه آن نه به ما ابلاغ شد و نه ما توانستیم به حق خود برسیم.

وی گفت: شرکت ایران خودرو دیزل در پنج سال گذشته حدود ۱۶ هزار کامیون هوو را با مبالغ حدود ۵۲ تا ۶۶ میلیون تومان به دارندگان این خودروها فروخته اما سازمان تعزیرات حکومتی ارزش واقعی این خودروها را ۴۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان اعلام کرده است.

یکی دیگر از کامیون‌داران هوو نیز در این زمینه گفت: تمام خودروهای خریداری شده لیزینگی است و هر خودرو برای ما حدود ۱۰۰ میلیون تومان تمام می‌شود، اما امروز در بازار آزاد این کامیون‌ها ۳۰ میلیون تومان هم ارزش ندارد.

 

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید