خبرگزاری هرانا
امروز پنج شنبه ۱۳ آبان ۱۳۸۹, 14th of November 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۸/۱۳ ساعت ۱۵:۴۱:۴۲

    خانه  > کارگران  >  دو فعال کارگری بازداشت شدند

دو فعال کارگری بازداشت شدند

خبرگزاری هرانا – روز گذشته مامورین وزارت اطلاعات غلامرضا غلامحسینی و سعید ترابیان را در یکی از خیابانهای کرج بازداشت و به سلولهای انفرادی بند سپاه زندان گوهردشت کرج منتقل کردند.

به گزارش فعالین حقوق بشر و دموکراسی، روز چهارشنبه ۱۲ آبان ماه حوالی ساعت ۰۹:۰۰ صبح دو فعال سندیکایی غلامرضا غلامحسینی و سعید ترابیان در خیابان ۴۵ متری گلشهر کرج مورد یورش  ۶ نفر از مامورین وزارت اطلاعات قرار گرفتند و بازداشت شدند. مامورین وزارت اطلاعات هنگام دستگیری و انتقال به سلولهای انفرادی آنها را بشدت مورد ضرب و شتم قرار دادند که از ناحیه سر و شکم زخمی و مصدوم شدند.

هنگامی که این دو فعال سندیکایی به بند سپاه زندان گوهردشت کرج منتقل شدند آنها را از هم جدا نمودند و از وضعیت و شرایط فعال سندیکایی غلامرضا غلام حسینی هیچ خبری در دست نیست. او در اثر ضربات مامورین وزارت اطلاعات از چند ناحیه زخمی و مصدوم شده بود.پیش از این مامورین وزارت اطلاعات روز ۱۹ مهر ماه به منزل آقای غلامحسینی یورش برده بودند و بدلیل نبود او در منزل فرزند وی را برای مدتی به گروگان گرفتند.

فعال کارگری سعید ترابیان صبح امروز با وثیقه آزاد شد. او در حین دستگیری و انتقال به سلولهای انفرادی بند سپاه مورد ضرب وشتم مامورین وبازجویان وزارت اطلاعات قرار گرفت.

فعال سندیکایی غلامرضا غلامحسینی ۴۴ ساله در جریان اعتصابات گسترده کارکنان شرکت واحد تهران در سال ۸۴ دستگیر وچند هفته در زندان اوین در بازداشت بسر برد و نزدیگ به ۴ سال از کار تعلیق شد. او حدودا ۸ ماه پیش پس از صدور رای بازگشت به کار اداره کار توانست به محل کار خود بازگردد ولی ۲ مردادماه مجددا به بهانه های واهی از کار تعلیق شد.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید