خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اصناف  >  تعدادی از اعضای هیات‌علمی دانشگاه علوم‌پزشکی ایران استعفا دادند

تعدادی از اعضای هیات‌علمی دانشگاه علوم‌پزشکی ایران استعفا دادند

خبرگزاری هرانا – امروز نیز برای سومین روز پیاپی دانشجویان دانشگاه ایران در مقابل دانشکده پزشکی این دانشگاه به تحصن نشستند، دانشجویان این دانشگاه در این تجمع از اعلام استعفای چند نفر از اعضای هیات‌علمی دانشگاه علوم‌پزشکی ایران خبر دادند.

دانشجویان صبح امروز در اعتراض به انحلال این دانشگاه پزشکی، نام “تهران” را از سر در دانشگاه علوم‌پزشکی ایران برداشتند، بعد از آن باردیگر نام “ایران” را بر سردر دانشگاه نصب کردند.

یکی از دانشجویان این دانشگاه در این باره به خبرنگار ایلنا گفت: جمعیت دانشجویان امروز بیش از دو روز گذشته بود و دانشجویان با همان شعارهای گذشته به تحصن نشسته بودند، همچنین دانشجویان این دانشگاه امروز نیز دو بیانیه صادر کردند که در آن به انحلال این دانشگاه اعتراض کرده‌اند و خواستار بازگشت دانشگاه به همان دانشگاه ایران شدند.

این دانشجو می‌گوید: دانشجویان این دانشگاه در اعتراض به این اتفاق نام «تهران» را از سر در دانشگاه علوم‌پزشکی ایران که عصر روز شنبه نصب شده بود، از دیوار جدا کردندو کلمه «ایران» را جایگزین آن کردند.

هم چنین به گفته وی برخی از اساتید این دانشگاه استعفا داده‌اند، لازم به ذکر است امروز با همکاری بسیج دانشجویی و کادر اداری دانشگاه، کلیه دانشگاه‌های ایران، تعطیل و دانشجویان در بیمارستان‌ها حاضر نشده‌اند.

او می‌گوید: امروز دو تن از اعضای هیات رئیسه سابق دانشگاه ایران در جمع دانشجویان سخنرانی کردند و دانشجویان را به آرامش دعوت کردند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید