خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۹, 23rd of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۸/۱۰ ساعت ۱۱:۲۸:۳۲

    خانه  > زندانیان  >  بی‌خبری از محل بازداشت محمدرضا فرزین پس از ۱۸ روز

بی‌خبری از محل بازداشت محمدرضا فرزین پس از ۱۸ روز

خبرگزاری هرانا – از محل بازداشت محمدرضا (حسین) فرزین از سرداران سابق سپاه، معاون سابق شهردار مشهد و کارگردان تلویریون که ۲۲ مهر ماه با حمله ۹ نفر از نیروهای اطلاعات سپاه مشهد به منزل‌اش دستگیر شد، همچنان اطلاعی در دست نیست.

به گزارش جرس، ماموران در زمان بازداشت، مجموعه اسناد و مدارک، عکس‌ها و سی‌دی‌های کاری و خانوادگی وی را ضبط و او را به مکان نامعلومی در یکی پادگان های سپاه مشهد منتقل کردند. وی بعد از دستگیری طی تماس‌های کوتاهی که با خانواده داشته است از مکان دقیق بازداشت خود اظهار بی‌اطلاعی کرده و فقط عنوان کرده که در بازداشت نیروهای سپاه است.

این گزارش می افزاید: گرچه همچنان از محل بازداشت وی اطلاعی در دست نیست اما از درخواست برای وسایل ابتدایی که زندان در اختیاری زندانیان قرار می‌دهد به نظر می‌رسد که در بازداشتگاه رسمی به سر نمی‌برد.

همچنین بازجوهای اطلاعات سپاه با ارعاب و تهدید همسر وی مبنی بر اینکه “هر گونه مصاحبه و اطلاع‌رسانی عواقب بدی برایتان خواهد داشت”، فشار را بر محمدرضا فرزین و خانواده اش بیشتر کرده اند تا رسانه‌ای شدن این اعمال سپاه علیه یکی از فرزندان انقلاب و جنگ افشا نشود.

خانه فرزین طی چند سال گذشته به محلی  برای جلسات اصلاح طلبان و دانشجویان مشهد تبدیل شده بود و در پی اعلام برگزای جلسات شب‌های قدر در منزلش که از سوی نیروهای امنیتی لغو شد، وی تهدید به بازداشت شده بو

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید