خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۴ آبان ۱۳۸۹, 22nd of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۸/۰۴ ساعت ۱۰:۰۴:۱۹

    خانه  > سایر گروهها  >  بسیاری از محکومان حوادث اخیر پشیمانند

بسیاری از محکومان حوادث اخیر پشیمانند

خبرگزاری هرانا – جعفری دولت آبادی با بیان اینکه دادستان تهران هفته‌ای دو بار در زندان به امور زندانیان رسیدگی می‌کند، گفت: بنده با تمام محکومان حوادث اخیر گفتگو کردم و بیشتر آنها از راهی که رفته‌اند پشیمان هستند و ما به تمامی خانواده‌های زندانیان سیاسی اعلام می‌کنیم که فرزندان خود را به سوی برگشتن به اصل نظام و اطاعت از قانون راهنمایی کنند و در عفو و بخشش به روی آنها باز است. در این مراسم دادستان تهران با تودیع حجت‌الاسلام رحمانی، مصطفی جمال امیدی را که پیش از این سرپرستی دادسرای اطفال را بر عهده داشت برای ریاست دادسرای ناحیه ۱۸ معرفی کرد.

حجت‌الاسلام رحمانی در این مراسم با بیان اینکه دادسرای منطقه ۱۸ تهران یکی از بزرگترین‌ دادسراهای پایتخت است گفت: ساماندهی بایگانی نابهنجار و همچنین ایجاد اتوماسیون اداری و تشکیل بانک اطلاعاتی پرونده‌ها را از مهمترین اقدامات چند سال اخیر در دادسرای ناحیه ۱۸ عنوان کرد.

وی اظهار داشت: با اقدام نیروی مقاومت بسیج منطقه یافت‌آباد یکی از بزرگترین باندهای جاسوسی در این منطقه شناسایی شد که کشف صدها دستبند، شوکر و ۴۰۰ دستگاه بی‌سیم و دستگاه شنود از این باند به دادگاه ارائه شد.

سرپرست سابق دادسرای ناحیه ۱۸ گفت: در تمامی مدت مسئولیتم سعی کردم با تعامل با دستگاه‌های اجرایی منطقه و همچنین احترام به مراجعه کنندگان حقوق شهروندی را اجرا کرده تا هیچگونه بی‌عدالتی در رسیدگی به پرونده‌های شاکیان و متشاکیان احساس نشود.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید