خبرگزاری هرانا

    خانه  > سایر گروهها  >  نامه انجمن حمایت از حقوق کودکان به مقام عالی قضایی: نسرین ستوده را آزاد کنید

نامه انجمن حمایت از حقوق کودکان به مقام عالی قضایی: نسرین ستوده را آزاد کنید

خبرگزاری هرانا – انجمن حمایت از حقوق کودکان در نامه ای به ریاست قوه قضائیه خواهان آزادی نسرین ستوده وکیل و فعال حقوق بشر شد. نسرین ستوده ، وکیل پایه یک دادگستری ، مادر دو کودک که سالها عضو داوطلب انجمن حمایت از حقوق کودکان به عنوان وکیل پرونده های کودک آزاری و کودکان محروم فعالیت داشته است حدود یک ماه و نیم در زندان به سر می برد و این در حالی است که فرزندان این وکیل بلندپایه تا به حال موفق به دیدار مادر خود نشده اند . انجمن حمایت از حقوق کودکان در نامه ای به آیت الله شاهرودی خواستار آزادی وی شده است. متن کامل این نامه را در زیر می خوانید:

جناب آقای آیت الله صادق لاریجانی
ریاست محترم قوه قضائیه

با سلام و احترام؛
هم چنانکه مطلعید سر کار خانم نسرین ستوده وکیل پایه یک ، مادر دو کودک و عضوانجمن حمایت از حقوق کودکان که در چارچوب قوانین و مقرارت کشوری به طور داوطلبانه وکالت و پیگیری پرونده های کودکان محروم و آزار دیده این مرز و بوم را بر عهده می گرفت ، بیش از یکماه و نیم است که در زندان به سر می برند و قریب یک ماه است که با فرزندان و خانواده خود ملاقات نداشته اند .

انجمن حمایت از حقوق کودکان مراتب نگرانی خود را از ادامه این وضعیت ابراز داشته و از آن مقام عالی در خواست می نماید ترتیب آزادی هر چه سریعتر خانم نسرین ستوده مدافع کودکان را فراهم نمائید.
با سپاس فراوان
انجمن حمایت از حقوق کودکان

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید