خبرگزاری هرانا
امروز پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۳۸۹, 21st of May 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۷/۲۹ ساعت ۲۰:۳۶:۵۶

    خانه  > زندانیان  >  تمدید قرار بازداشت نوید محبی دانش آموز وبلاگ نویس مازندرانی

تمدید قرار بازداشت نوید محبی دانش آموز وبلاگ نویس مازندرانی

خبرگزاری هرانا – مقامات قضائی استان مازندران پس از گذشت ۳۵ روز از بازداشت نوید محبی دانش آموز و وبلاگ نویس مازندرانی، قرار بازداشت وی را تمدید کردند.

به گزارش جرس، تاکنون مقامات قضائی و امنیتی مازندران اتهام این فعال دانش آموزی را مشخص نکرده اند و خبرها حاکی از عدم اجازه ملاقات و دیدار خانواده نوید محبی با فرزندشان است. تاکنون خانواده محبی و مینا جعفری وکیل مدافع وی هیچ پاسخی از سوی مقامات دادگستری استان مازندران مبنی بر تفهیم اتهام و یا صدور قرار وثیقه برای آزادی وی دریافت نکرده‌اند.

یک منبع نزدیک به خانواده نوید محبی اعلام کرده است که مقامات اطلاعاتی استان مازندران در تماسی تلفنی با خانواده وی، با بیان این که “تاکنون نوید محبی از اقدامات و فعالیت های خود ابراز پشیمانی نکرده و از عملکرد خود دفاع می کند” عنوان کردند: تا نوید از کارهای گذشته خود ابراز پشیمانی نکند همچنان او را دربند انفرادی نگه خواهیم داشت.

نوید محبی فعال دانش آموز و وبلاگ نویس مازندرانی که در مقطع پیش دانشگاهی مشغول به تحصیل بوده در روز ۲۷ شهریور ساعت ۱۱ طی یورش نیروهای امنیتی مازندران در منزل پدریش در شهرستان آمل دستگیر شده و به زندان اداره اطلاعات ساری (شهید کچوئی) منتقل شد.

گفتنی است در هنگام دستگیری، وی از سوی نیروهای امنیتی مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود. این در حالی است که قبل از بازداشت، نوید محبی از ناحیه بینی تحت عمل جراحی قرار گرفته بود و ضربات وارده به وی از سوی نیروهای امنیتی منجر به خونریزی شدید او شد.

نوید محبی پس از انتخابات در جریان اعتراضات سال گذشته روز جهانی زن ( ۸ مارس ) و مراسم چهارشنبه سوری دو بار توسط اداره اطلاعات آمل به مدت چند روز بازداشت شده و تحت بازجوئی قرار گرفته بود.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید