خبرگزاری هرانا
امروز پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۳۸۹, 19th of November 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۷/۲۹ ساعت ۱۱:۵۲:۴۵

    خانه  > زندانیان  >  هرانا؛ مجتبی دری: خانواده ما هنوز در شک اجرای حکم تبعید مجید است

هرانا؛ مجتبی دری: خانواده ما هنوز در شک اجرای حکم تبعید مجید است

خبرگزاری هرانا – مجید دری بدون رعایت اصل تفکیک جرایم در زندان بهبهان و در میان زندانیانی با جرایمی چون قتل و مواد مخدر نگهداری می شود.

مجتبی دری در گفتگو با گزارشگر هرانا می گوید به دلیل مصافت طولانی زندان و عدم اطلاع از روزهای ملاقات در زندان بهمبهان هنوز موفق به ملاقات با وی نشدیم.

وی در ادامه تلاش های خانواده برای انتقال مجید دری به زندانی در نزدیکی محل سکونت خانواده اش گفت ما هنوز در شک انتقال مجید به بهبهان هستیم ولی قصد داریم مجددا با دادستانی ملاقات کنیم و با توجه به قول هایی که دادستان تهران در خصوص پرونده مجید به ما داده بود همچنان امید داریم که پیگیری ها نتیجه داشته باشد.

وی هم چنین خاطر نشان کرد که تا کنون پاسخ روشنی از مقامات قضایی برای جلوگیری از اجرای حکم تبعید وی دریافت نکرده است وی ضمن گله مندی از مسئولین می گوید آنها تنها نامه های ما را دریافت میکنند ولی پاسخی نمی دهند.

مجتبی دری در خصوص وضعیت کنونی مجید دری در زندان بهبهان گفت: زندان بهبهان به دلیل مصافت طولانی که با محل سکونت ما (کرج) نا مناسب ترین گزینه ای است که مقامات در نظر گرفته اند و آن را جریمه ای برای پدر و مادرش دانست زیرا که برای ملاقات با فرزندشان می بایست کیلومترها دور تر از محل سکونت خود برای ملاقات چند دقیقه ای با فرزندشان بروند.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید