خبرگزاری هرانا

    خانه  > زندانیان  >  رئیس ستاد ۸۸ استان فارس به بازداشتگاه عادل آباد شیراز منتقل شد

رئیس ستاد ۸۸ استان فارس به بازداشتگاه عادل آباد شیراز منتقل شد

خبرگزاری هرانا – محمد صابر عباسیان رئیس ستاد ۸۸ استان فارس پس از هفت ماه و ۱۵ روز به بازداشتگاه عادل آباد شیراز منتقل شد.

مهندس عباسیان که تاکنون در بازداشتگاه اداره اطلاعات شیراز(معروف به پلاک صد) در بازداشت موقت بوده است،عصر روز سه شنبه ۲۸ مهرماه، پس از تلاشهای وکیل پرونده و بنا به خواست خود وی، به بازداشتگاه موقت زندان عادل آباد شیراز منتقل شد.

به گزارش خبرنگار کلمه  قرار بازداشت صابر عباسیان از ۱۷ اسفند ۸۸ تاکنون چندین بار تمدید شده است. در چند ماه اخیر وی بارها درخواست انتقال به بازداشتگاه موقت زندان عادل آباد را داشته است. در این مدت و در مدت اقامت وی در پلاک ۱۰۰،وی تنها یک بار موفق به تماس تلفنی با خانواده اش بوده و ملاقات های وی با خانواده محدود به یک روز در هفته، به صورت کابینی و تنها به مدت کمتر از ۱۰ دقیقه بوده است.

وی پس از انتقال به عادل آباد، با خانواده خود تماس تلفنی داشته و از بلاتکلیفی و نامشخص بودن محل بازداشتش در زندان عادل آباد شیراز خبر داده است.

همچنین سومین جلسه رسیدگی به اتهامات وی در تاریخ ۲۷ مهرماه برگزار گردید. در این جلسه بنا به گفته ی وکیل وی، صابر کلیه موارد اتهامی را رد کرده و جسورانه از خود و تلاش های قانونی خود برای حضور پررنگ مردم در انتخابات ریاست جمهوری گذشته،دفاع کرده است.

لازم به ذکر است دوستان وی، بعد از جلسه دادگاه و در حین انتقال وی از دادگاه به بازداشتگاه، موفق به دیدار وی شده  اند. بر اساس گفته های دوستانش، صابر از روحیه بسیار خوبی برخوردار بوده و خانواده اش را نیز به صبر و مقاومت دعوت کرده است.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید