خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اقلیت های ملی  >  هرانا: تشدید فضای امنیتی در مناطق کردنشین

هرانا: تشدید فضای امنیتی در مناطق کردنشین

خبرگزاری هرانا – در ادامه موج جدید تشدید فضای امنیتی در مناطق کردنشین، طی روزهای گذشته بیشتر این شهرها شاهد حضور گسترده نیروهای یگان ویژه در سطح خیابانها و میادین اصلی بوده اند.

بنابه اطلاع گزارشگران هرانا، طی چند روز گذشته مناطق کردنشین به شدت ملیتاریزه شده ، به طوریکه در بیشتر سطح خیابانها و میادین اصلی گشتهای نیروهای یگان ویژه جهت ایجاد فضای رعب و وحشت مستقر شده اند.

در سطح شهر سنندج نیروهای یگان ویژه نیروی انتظامی به صورت گسترده در قالب موتور و ماشینهای مملو از نیروهای ویژه با پوشش جلیقه ی ضد گلوله مستقر گردیده اند و به طوریکه شاهد جوی کاملا امنیتی در طول شبانه روز در این شهر هستیم.

در اکثر دیگر شهرهای کردنشین نیروهای انتظامی به حال آماده باش کامل درآمده اند و اقدام به گشت زنی در سطح خیابان شهرها می کنند.

همچنین سرویس موبایل نیز در این مناطق به طور کاملا مشکوک دچار اختلالاتی شده و حتی برای چندین ساعت امکان ارتباط تلفنی از طریق موبایل وجود ندارد.

لازم به ذکر است بعد از درگیری هفته گذشته در میدان اقبال سنندج و کشته شدن چندین نیروی حفاظت اطلاعات و مردم عادی، مناطق کردنشین شاهد ایجاد جو کاملا امنیتی بوده، و حضور گسترده این نیروها سبب ایجاد فضای رعب و وحشت در بین مردم شده است.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید