خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۸۹, 19th of February 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۷/۲۵ ساعت ۴:۳۷:۱۱

    خانه  > اندیشه و بیان  >  بازداشت اعضاء جبهۀ مشارکت و ستاد۸۸ در مازندران

بازداشت اعضاء جبهۀ مشارکت و ستاد۸۸ در مازندران

خبرگزاری هرانا – محسن بیگلربیگی عضو شاخه جوانان جبهه مشارکت مازندران و رحمت عزیزی دبیر ستاد ۸۸ شهرستان بهشهر بازداشت شدند.

به گزارش نوروز ، صبح روز چهار شنبه ۲۱ مهرماه ماموران امنیتی وزارت اطلاعات با مراجعه به محل کار پدر محسن بیگلر بیگی عضو شورای مرکزی ستاد ۸۸ مازندران اقدام به بازداشت وی نمودند .

ماموران پس از تفتیش کامل شرکت و ضبط کیس کامپیوتر ، با در دست داشتن حکم تفتیش منزل وی را به آنجا برده و پس از وارسی کامل اقدام به بازداشت ایشان نمودند.

پس از پیگیری های مکرر توسط خانواده ی این عضو و مسئول ستاد جوانان مهندس موسوی در بهشهر در توضیح دلایل بازداشت ایشان اعلام شده که وی بدلیل فعالیت های مجازی بازداشت شده اند و از آنجا به زندان ساری منتقل شده است.

لازم به ذکر است که بیگلربیگی رئیس ستاد ۸۸ شهرستان بهشهر ، دانشجوی سال آخر مهندسی مکانیک دانشگاه آزاد ساری میباشد که مشغول انجام امور مربوط به ارائه ی پایان نامه خود بوده است .

همچنین در جریان بازداشت این عضو جبهه مشارکت مازندران رحمت عزیزی دبیر ستاد ۸۸ شهرستان بهشهر نیز بازداشت و به زندان ساری منتقل شد . متاسفانه اطلاعات دقیقی از نحوه بازداشت ایشان در دست نیست .

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید