خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زندانیان  >  نگرانی ها ادامه دارد: وکیل نسرین ستوده امروز موفق به دیدار بازپرس نشد

نگرانی ها ادامه دارد: وکیل نسرین ستوده امروز موفق به دیدار بازپرس نشد

خبرگزاری هرانا – امروز ۲۴ مهرماه، نسیم غنوی، وکیل نسرین ستوده برای پیگیری وضعیت موکل اش به شعبه سه دادسرای اوین مراجعه کرد، اما موفق به دیدار بازپرس پرونده نشد.

نسیم غنوی گفت، امروز صبح به دادسرا مراجعه کردم اما به دلیل جلسه ای که داشتند موفق به دیدار بازپرس نشدم و دوباره بعد از ظهر مراجعه کردم که باز هم نتوانستم ایشان را ملاقات کنم. نسیم غنوی در مورد این که برای پیگیری پرونده نسرین ستوده چه مشکلاتی وجود دارد، گفت: متاسفانه هفته پیش به من اطلاع دادند که بازپرس اعلام نظرش را در مورد پرونده کرده است و قرار بود امروز دوباره مراجعه کنم که پس از اظهار نظر دادستانی، بتوانیم حداقل از وضعیت پرونده نسرین ستوده اطلاع موثقی کسب کنیم، ولی متاسفانه امروز موفق به دیدار با بازپرس نشدم.

نسرین ستوده، وکیل دادگستری و فعال جنبش زنان، از ۱۳ شهریور ۱۳۸۹ در سلول انفرادی بند ۲۰۹ زندان اوین بسر می برد و نگرانی ها از وضعیت سلامت وی به شدت افزایش یافته است، زیرا این وکیل دادگستری، از ۳ مهرماه در اعتصاب غذاست، و تقریبا یک ماه است که هیچ تماسی با خانواده نداشته است و همین مسئله باعث شده که در مورد سلامت وی نگرانی های بسیاری را دامن بزند. نسیم غنوی در این رابطه می گوید اگر امکان برقراری یک تماس و ملاقات حضوری با خانواده نسرین ستوده فراهم می شد و اطلاع رسانی درستی در مورد پرونده وی انجام می شد، حتما خانواده و کل جامعه این همه نگران نمی شدند. وی افزود که امیدوار است در مراجعات بعدی بتواند خبر موثقی از وضعیت وی به دست آورد.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید