خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زندانیان  >  هرانا؛ بلاتکلیفی یک دانشجوی زندانی در زندان اوین

هرانا؛ بلاتکلیفی یک دانشجوی زندانی در زندان اوین

خبرگزاری هرانا – حامد امیدی، از فعالین دانشجویی شهرستان تکاب، بیش از ۳ ماه است که در بازداشت نیروهای امنیتی در زندان اوین به سر می برد و تا به حال نیز هیچ نهادی خود را پاسخ گو به خانواده ی وی ندانسته است.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، چند روز قبل در پی یک تماس تلفنی به منزل پدری حامد امیدی در تکاب، به آنان اطلاع داده شد که فرزندشان با قرار وثیقه آزاد خواهد شد اما پس از مراجعه به نیروهای امنیتی در تهران انان حاضر به پاسخ گویی به پدر نامبرده نشدند.

این برای چندمین بار است که پدر سالخورده ی وی باوعده های دروغین به تهران عزیمت نموده و موفق به کسب اطلاع از فرزند در بندش نمی شود. این در حالیست که مسولان زندان به دلیل عدم تکلم وی و خانواده ایشان به زبان فارسی از تماس این زندانی ممانعت به عمل می آورند.

درهمین راستا برادر کوچکتر وی برای چندمین بار از سوی نیروهای امنیتی شهر تکاب احضار و مورد بازجویی قرارگرفته. به نحوی که وی شهر تکاب را ترک وبه مکان نامعلومی پناه برده است.

شایان ذکر است که حامد امیدی دانشجوی کارشناسی تکنولوژی آموزشی دانشگاه علامه تهران است که قبل عید نوروز دستگیر و تا به حال در بازداشت به سر می برد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید