خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زندانیان  >  اعتصاب غذای حسین زرینی، عضو ستاد ایثارگران موسوی

اعتصاب غذای حسین زرینی، عضو ستاد ایثارگران موسوی

خبرگزاری هرانا – حسین زرینی، عضو ستاد ایثارگران میر حسین موسوی بیش از پنج ماه است که توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده است و در همه این مدت خانواده وی از هر گونه تماس تلفنی و ملاقات با او محروم مانده اند.

به گزارش کلمه، این محروم شدن از حقوق قانونی یک زندانی موجب شده که وی از شانزده روز پیش دست به اعتصاب غذا بزند. خانواده وی که هیچ اطلاعی از وضعیت وی ندارند با شنیدن این خبر که توسط زندانیان آزاد شده به بیرون منتقل شده ابراز نگرانی می کنند و از مسولان قضایی کشور می خواهند که شرایط ملاقات با این زندانی را هرچه زودتر برای شان فراهم کنند.

گفته می شود حسین زرینی هم اکنون در بند ۳۵۰ زندان اوین نگه داری می شود.

بیشتر اعضای ستاد ایثارگران میر حسین موسوی را رزمندگان هشت سال جنگ و یا جانبازان تشکیل می دادند. آنها در این ستاد سعی داشتند مفهوم عملی ایثارگری در دوران ۸ سال جنگ را دوباره در جامعه تحقق بخشند .چرا که معتقد بودند که ۲۰ سال پس بعد از پایان جنگ ، تعاریف نگران کننده ای از مفهوم ایثارگر در جامعه رواج پیدا کرده است که باید احیا شود.

دلیل بازداشت این عضو ستاد ایثارگران به هیچ وجه معلوم نیست و خبر اعتصاب غذای وی خانواده اش را به شدت دچار نگرانی کرده است. هیچ یک از مسوولان قضایی پاسخگوی خانواده این ایثارگر در بند نیستند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید