خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اصناف  >  استادان بازنشسته دانشگاه‌های دولتی در دانشگاه آزاد جذب می‌شوند

استادان بازنشسته دانشگاه‌های دولتی در دانشگاه آزاد جذب می‌شوند

خبرگزاری هرانا – عبدالله جاسبی، رئیس دانشگاه آزاد از برنامه این دانشگاه برای جذب دانشیاران و استادان بازنشسته دانشگاه‌های دولتی خبر داد و گفت: از میان اعضای هیأت علمی بازنشسته افرادی که از نظر سنی شرایط و امکان خدمت دارند و افرادی که در مرتبه علمی دانشیار و استاد هستند برای واحدهای تهران جذب می‌شوند.

جاسبی پنجشنبه شب در حاشیه مراسم افتتاح پروژه‌های عمرانی پردیس دانشگاهی واحد تهران شمال، گفت: مصمم هستیم که هم نسبت هیأت علمی به دانشجو را در دانشگاه آزاد اسلامی به سرعت به استانداردها نزدیک کنیم و هم اینکه در راستای بهبود هرم هیأت علمی دانشگاه آزاد نسبت به جذب هیأت علمی اقدام کنیم.

رئیس دانشگاه آزاد افزود: در واحدهای تهران دانشگاه آزاد اسلامی باید بهبود نسبت عضو هیأت علمی به دانشجو و بهبود هرم اعضای هیأت علمی به‌طور همزمان انجام شوند؛ یعنی در واحدهای تهران دانشگاه آزاد کلیه اعضای هیأت علمی که جذب می‌شوند باید دارای دکتری تخصصی باشند که همزمان هرم هیأت علمی نیز اصلاح شود.

وی بهبود شاخص‌های نسبت استاد به دانشجو و هرم هیأت علمی در دانشگاه آزاد را مستلزم جذب تعداد زیادی عضو هیأت علمی دانست و گفت: خوشبختانه در حال حاضر هیأت علمی فراوان شده است هم فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های دولتی و هم دانش‌آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی برای عضویت در هیأت علمی دانشگاه آزاد جذب می‌شوند.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید