خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز جمعه ۹ مهر ۱۳۸۹, 9th of August 2020      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۷/۰۹ ساعت ۷:۲۱:۵۰

    خانه  > زندانیان  >  انتقال جواد علیخانی دانشجوی زندانی دانشگاه چمران اهواز به زندان اوین

انتقال جواد علیخانی دانشجوی زندانی دانشگاه چمران اهواز به زندان اوین

خبرگزاری هرانا – جواد علیخانی فعال دانشجویی دانشگاه چمران اهواز که در آخرین سال دانشجویی خود با حکم ۳ سال حبس تعزیری در زندان کارون اهواز به سر می برد به زندان اوین تهران منتقل شد.

به گزارش دانشجونیوز، این دانشجوی رشته دامپزشکی دانشگاه چمران که پیش از این نیز ۱۱ ماه در اهواز زندانی بوده است هم اکنون ۴ ماه پس از انتقال مجدد به زندان از امکان مرخصی بی بهره بوده و درخواست آزادی مشروط وی نیز بی جواب مانده است. ضمن اینکه در ۳ ماه اخیر علی رغم دستور دادستان اهواز از انتقال وی ممانعت می شد.

شنبه این هفته نیز پس از بد رفتاری نگهبانان با ضیا نبوی در بند امنیتی زندان کارون، جواد علیخانی به دفاع از ضیا نبوی پرداخت. این حرکت علیخانی  موجب شد که برای وی (تا پیش از انتقال) حکم محرومیت از تردد در بند صادر شود بطوریکه حق ورود به حیاط بند را به وی نمی دادند.

هم اکنون با انتقال جواد علیخانی به تهران‏ ضیا نبوی تنها دانشجوی زندانی زندان کارون اهواز است و با توجه به حضور تعداد فراوانی از متهمین به فعالیتهای جدایی طلبانه در زندان اهواز و رفتار نامناسب برخی از آنان ( به دلیل مسائل قومیتی) می توان گفت سید ضیا نبوی در سخت ترین شرایط ممکن زندانی است.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید