خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۸۹, 26th of October 2020      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۲/۱۵ ساعت ۱۹:۰۱:۴۸

    خانه  > فرهنگی  >  غرفه آیت الله بهشتی از نمایشگاه کتاب حذف شد

غرفه آیت الله بهشتی از نمایشگاه کتاب حذف شد

 

خبرگزاری هرانا – مسئولان وزارت ارشاد و نمایشگاه کتاب اجازه حضور انتشارات بنیاد حفظ و نشر آثار آیت‌الله بهشتی را در نمایشگاه لغو کردند.

یک مقام مسئول در دفتر بنیاد حفظ و نشر آثار آیت‌الله بهشتی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، گفت: در نمایشگاه امسال قرار بود اثری جدید از آیت‌الله بهشتی با عنوان “مواضع تفصیلی حزب جمهوری اسلامی” منتشر و در نمایشگاه عرضه شود.

وی افزود: این کتاب حاوی سخنان بهشتی درمورد حزب جمهوری اسلامی و مواضع ایشان در قبال این حزب و اعضای آن بود.

وی ادامه داد: قرار بود این کتاب در غرفه این انتشاراتی در نمایشگاه کتاب عرضه شود و ما تمام کارهای تبلیغاتی برای فروش هرچه بیشتر این کتاب در نمایشگاه را انجام داده بودیم.

این مقام مسئول با تائید محروم کردن این بنیاد از داشتن غرفه در دانشگاه کتاب گفت: مطابق هر سال غرفه‌ای برای ارائه آثار آیت‌الله بهشتی در نمایشگاه تهیه کرده و مبلغ آن را پرداختیم اما هنگامی که برای بردن کتاب‌ها مراجعه کردیم؛ متوجه شدیم غرفه به ناشر دیگری داده شده که به لحاظ حروف الفبا ارتباطی به مجموعه غرفه‌های آن محدوده ندارد.

وی در پایان گفت:‌با مراجعه به مسئولان نمایشگاه متوجه شدیم که ما به طور کلی از حضور در نمایشگاه کتاب محروم شده‌ایم و حق ارائه کتابی از انتشاراتی ما در نمایشگاه داده نشده است.

بنابر تحقیقات خبرنگار ایلنا، انتشاراتی که کتابی از دکتر سروش ارائه کرده باشد نیز در نمایشگاه وجود ندارد.

 

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید