خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زندانیان  >  هرانا؛ وضعیت حاد جسمی غلامحسین عرشی در بند ۳۵۰

هرانا؛ وضعیت حاد جسمی غلامحسین عرشی در بند ۳۵۰

خبرگزاری هرانا – غلامحسین عرشی زندانی سیاسی محبوس در بند ۳۵۰ زندان اوین به دلیل خونریزی کلیه در وضعیت حاد جسمی به سر می برد.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، وی از ناراحتی حاد کلیوی رنج می برد در طی روزهای گذشته بیماری او شدت یافته است و کلیه وی دچار خونریزی شدید  شده است.بهداری زندان از درمان جدی اوخودداری می کند و در شرایط حاد جسمی بسر می برد.

 

غلام حسین عرشی، ۱۷اسفند سال گذشته در خانه اش توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به زندان اوین منتقل شد .او پس از چند ماه تحمل حبس در انفرادی های  ۲۰۹ به بند ۳۵۰ زندان اوین منتقل شد و در دادگاهی نمایشی به ریاست قاضی صلواتی به چهار سال حبس تعزیری محکوم که این حکم در دادگاه تجدید نظر به یکسال  حبس تقلیل یافت.

گفتنی است، نامبرده درحین بازجویی تحت شکنجه های جسمی و روحی بوده  و تهدید به تجاوز جنسی  از سوی بازجویان وزارت اطلاعات قرار گرفته است. با این شرایط ایشان مجبور به اعترافات دروغین بر علیه خود شده و قاضی نیز بر اساس همین اعترافات کذب ایشان را به تحمل حبس محکوم می کند .

لازم به ذکر است، با گذشت بیش از ۷ ماه  آقای عرشی  تا به حال به مرخصی نرفته و حق برخورداری از  آزادی مشروط نیز از ایشان سلب شده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید