خبرگزاری هرانا
امروز چهارشنبه ۷ مهر ۱۳۸۹, 17th of August 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۷/۰۷ ساعت ۱۶:۵۵:۱۷

    خانه  > سایر گروهها  >  هرانا؛ صدور نه و نیم قرن حبس و ۸ حکم اعدام در نیمسال اول

هرانا؛ صدور نه و نیم قرن حبس و ۸ حکم اعدام در نیمسال اول

خبرگزاری هرانا – دستگاه قضایی جمهوری اسلامی ایران در شش ماهه نخست سال جاری برای ۲۹۰ تن از فعالین سیاسی و مدنی در حوزه های مختلف بیش از نه و نیم قرن حبس تعزیری و ۸ حکم اعدام صادر و یا تائید کرده است.

به گزارش واحد آمار، نشر و آثار مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، شعب مختلف دادگاه های انقلاب (بدوی)برای ۱۸۹ نفر و در مجموع چهار و نیم قرن حکم صادر کرده است که علاوه بر این احکام ۲ تن نیز به اعدام محکوم شده اند.

 

حکم ۱۰۱ نفر توسط دادگاه تجدید نظر مورد بررسی قرار گرفته است، بیش از پنج قرن حبس تعزیری توسط این دادگاه مورد تائید قرار گرفته است و علاوه بر این احکام اعدام ۶ نفر توسط دادگاه های تجدید نظر مورد تائید قرار گرفته است.

۵۲ حکم صادره از سوی دادگاه تجدید نظر عینا طبق حکم دادگاه بدوی مورد تائید قرار گرفته است دست کم ۲ حکم افزایش یافته و ۴۷ حکم نیز توسط این دادگاه ها تقلیل یافته است.

۱۴ تن از محکومین در محل غیر از محکومیت خود و در تبعید تحمل حبس خواهند نمود، ۱۰ تن از محکومین علاوه بر تحمل حبس تعزیری در مجموع به ۱۴۵ سال محرومیت از فعالیت های رسانه ای و سیاسی محکوم شده اند و برای ۱۰ تن از محکومین نیز در مجموع ۱۰۰ سال ممنوعیت خروج از کشور صادر شده است.

۴۱ تن از محکومین در مجموع به بیش از هزار ضربه شلاق محکوم شدند و ۱۶ تن از محکومین نیز به پرداخت ۱۰ میلیون تومان جزای نقدی محکوم شدند.

برای دانلود لیست محکومین روی تصویر کلیک کنید

 

لیست محکومین به زندان در شش ماهه نخست سال ۱۳۸۹ به قرار زیر است:

۱ محمدعلی حاج آقایی از سوی  شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به  اعدام و در نهایت از سوی شعبه ۳۶ دادگاه تجدیدنظر به اعدام محکوم شد
۲ علی صارمی از سوی  شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به اعدام و در نهایت از سوی دیوان عالی کشور  به  اعدام محکوم شد
۳ جعفر کاظمی از سوی  شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب به اعدام و در نهایت از سوی شعبه ۳۶ دادگاه تجدیدنظر به اعدام محکوم شد
۴ حبیب‌الله گلپری‌پور از سوی  دادگاه انقلاب مهاباد  به تحمل و در نهایت از سوی دیوان عالی کشور  به اعدام محکوم شد
۵ قادر محمدزاده از سوی  نامعلوم به تحمل بیست و سه سال و در نهایت از سوی دادگاهی نامعلوم به تحمل بیست و سه سال محکوم شد
۶ احمد کریمی از سوی  شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب به تحمل اعدام و در نهایت از سوی شعبه ۶ اجرای احکام دادگاه انقلاب به تحمل پانزده سال محکوم شد
۷ امیررضا عارفی از سوی  شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به تحمل اعدام و در نهایت از سوی  به تحمل پانزده سال  محکوم شد
۸ عبدالرضا قنبری از سوی  دادگاه انقلاب تهران به تحمل اعدام و در نهایت از سوی دیوان عالی کشور به تحمل پانزده سال حبس تعزیری محکوم شد
۹ محسن  امین زاده  از سوی  شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به تحمل شش سال و در نهایت از سوی دادگاه تجدید نظر استان تهران به تحمل پنج سال محکوم شد
۱۰ رجبعلی داشاب از سوی  دادگاه انقلاب تهران به تحمل شش سال و در نهایت از سوی شعبه ۵۴ تجدیدنظر دادگاه انقلاب به تحمل پنج سال محکوم شد
۱۱ عبدالله رمضانزاده از سوی  شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به تحمل شش سال و در نهایت از سوی شعبه ۵۴ دادگاه تجدید نظر استان تهران به تحمل پنج سال محکوم شد
۱۲ محسن صفایی فراهانی از سوی  شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به تحمل شش سال و در نهایت از سوی شعبه ۵۴ دادگاه تجدیدنظر استان تهران به تحمل پنج سال محکوم شد
۱۳ مهدی محمودیان از سوی  دادگاه انقلاب تهران به تحمل پنج سال و در نهایت از سوی دادگاه تجدید نظر استان تهران به تحمل پنج سال محکوم شد
۱۴ سیما اشراقی از سوی  دادگاه انقلاب مشهد به تحمل پنج سال  و در نهایت از سوی دادگاه تجدید نظر استان خراسان رضوی به تحمل پنج سال  محکوم شد
۱۵ محمد داوری  از سوی  شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب به تحمل پنج سال  و در نهایت از سوی شعبه ۵۴ دادگاه تجدیدنظر استان تهران به تحمل پنج سال  محکوم شد
۱۶ منیره ربیعی از سوی  شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب به تحمل پنج سال  و در نهایت از سوی شعبه ۵۴ دادگاه تجدیدنظر استان تهران به تحمل پنج سال  محکوم شد
۱۷ ناهید قدیری از سوی  دادگاه انقلاب مشهد به تحمل پنج سال  و در نهایت از سوی دادگاه تجدید نظر استان خراسان رضوی به تحمل پنج سال  محکوم شد
۱۸ داور نبیل زاده از سوی  دادگاه انقلاب مشهد به تحمل پنج سال  و در نهایت از سوی دادگاه تجدید نظر استان خراسان رضوی به تحمل پنج سال  محکوم شد
۱۹ رزیتا واثقی از سوی  دادگاه انقلاب مشهد به تحمل پنج سال  و در نهایت از سوی دادگاه تجدید نظر استان خراسان رضوی به تحمل پنج سال  محکوم شد
۲۰ جلایر وحدت از سوی  دادگاه انقلاب مشهد به تحمل پنج سال  و در نهایت از سوی دادگاه تجدید نظر استان خراسان رضوی به تحمل پنج سال  محکوم شد
۲۱ برهان بقایی از سوی  دادگاه انقلاب مشهد  به تحمل پنج سال حبس تعزیری که به مدت پنچ سال تعلیق و در نهایت از سوی  به تحمل پنج سال حبس تعزیری که به مدت پنچ سال تعلیق محکوم شد
۲۲ مهران کوشا از سوی  دادگاه انقلاب مشهد  به تحمل پنج سال حبس تعزیری که به مدت پنچ سال تعلیق و در نهایت از سوی  به تحمل پنج سال حبس تعزیری که به مدت پنچ سال تعلیق محکوم شد
۲۳ محمد امین آگوشی  از سوی  دادگاه نظامی به تحمل تیرباران و در نهایت از سوی دیوان عالی کشور  به تحمل تیرباران محکوم شد
۲۴ احمد  پولاد خانی از سوی  دادگاه نظامی به تحمل تیرباران و در نهایت از سوی دیوان عالی کشور  به تحمل تیرباران محکوم شد
۲۵ مهدی اقبال از سوی  شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به تحمل چهار سال و در نهایت از سوی دادگاه تجدید نظر استان تهران به تحمل چهار سال محکوم شد
۲۶ امیر خسرودلیر ثانی  از سوی  شعبه ی ۲۸ دادگاه انقلاب  به تحمل چهار سال و در نهایت از سوی شعبه ۵۴ به تحمل چهار سال محکوم شد
۲۷ سینا گلچین از سوی  شعبه ی ۱۵  دادگاه انقلاب به تحمل هشت سال و در نهایت از سوی  به تحمل چهار سال و نیم  محکوم شد
۲۸ عبدالله مومنی از سوی  دادگاه انقلاب تهران به تحمل دو سال و شش سال و در نهایت از سوی دادگاه تجدید نظر استان تهران به تحمل چهار سال و یازده ماه محکوم شد
۲۹ کاوه گل محمدی  از سوی  نامعلوم به تحمل چهار ماه و در نهایت از سوی دادگاه تجدید نظراستان کردستان به تحمل چهار ماه محکوم شد
۳۰ هومن بخت آور  از سوی  دادگاه انقلاب مشهد به تحمل پنج سال  و در نهایت از سوی دادگاه تجدید نظر استان خراسان رضوی به تحمل دو سال محکوم شد
۳۱ سیما رجبیان از سوی  دادگاه انقلاب مشهد به تحمل پنج سال  و در نهایت از سوی دادگاه تجدید نظر استان خراسان رضوی به تحمل دو سال محکوم شد
۳۲ هاله سحابی از سوی  شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب اسلامی تهران  به تحمل دو سال و در نهایت از سوی شعبه ۵۴ دادگاه تجدیدنظر به تحمل دو سال محکوم شد
۳۳ آرش قاسمی از سوی  شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب  به تحمل دو سال و در نهایت از سوی شعبه ۵۴ دادگاه انقلاب به تحمل دو سال محکوم شد
۳۴ نسرین  قدیری از سوی  دادگاه انقلاب مشهد به تحمل پنج سال  و در نهایت از سوی دادگاه تجدید نظر استان خراسان رضوی به تحمل دو سال محکوم شد
۳۵ کاویز نوزدهی از سوی  دادگاه انقلاب مشهد به تحمل پنج سال  و در نهایت از سوی دادگاه تجدید نظر استان خراسان رضوی به تحمل دو سال محکوم شد
۳۶ علی احسانی از سوی  دادگاه انقلاب سمنان  به تحمل دو سال  و در نهایت از سوی  به تحمل دو سال  محکوم شد
۳۷ مسعود باباپور از سوی  شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب به تحمل دو سال و در نهایت از سوی شعبه ۵۴ دادگاه تجدیدنظر به تحمل دو سال  محکوم شد
۳۸ محسن عبدی از سوی  شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب به تحمل دو سال  و در نهایت از سوی دادگاه تجدید نظر استان تهران به تحمل دو سال  محکوم شد
۳۹ محمد جواد  رشاد از سوی  شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب به تحمل دو سال  و در نهایت از سوی  به تحمل دو سال حبس تعلیقی محکوم شد
۴۰ محمد قوامی از سوی  دادگاه انقلاب سنندج به تحمل دو سال و چهار ماه و در نهایت از سوی دادگاه تجدید نظر استان کردستان  به تحمل دو سال و چهار ماه  محکوم شد
۴۱ بشتیوان اسم از سوی  دادگاه انقلاب سنندج به تحمل پانزده سال و در نهایت از سوی دادگاه تجدید نظر استان کردستان به تحمل دوازده سال محکوم شد
۴۲ بهروز توکلی از سوی  شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب تهران به تحمل بیست سال و در نهایت از سوی  به تحمل ده سال محکوم شد
۴۳ وحید تیزفهم از سوی  شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب تهران به تحمل بیست سال و در نهایت از سوی دادگاه تجدید نظر استان تهران به تحمل ده سال محکوم شد
۴۴ مهوش ثابت از سوی  شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب تهران به تحمل بیست سال و در نهایت از سوی دادگاه تجدید نظر استان تهران به تحمل ده سال محکوم شد
۴۵ جمال الدین خانجانی از سوی  شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب تهران به تحمل بیست سال و در نهایت از سوی دادگاه تجدید نظر استان تهران به تحمل ده سال محکوم شد
۴۶ سعید رضایی از سوی  شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب تهران به تحمل بیست سال و در نهایت از سوی دادگاه تجدید نظر استان تهران به تحمل ده سال محکوم شد
۴۷ حامد روحی نژاد از سوی  شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب به تحمل اعدام و در نهایت از سوی  به تحمل ده سال محکوم شد
۴۸ فریبا کمال آبادی از سوی  شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب تهران به تحمل بیست سال و در نهایت از سوی دادگاه تجدید نظر استان تهران به تحمل ده سال محکوم شد
۴۹ ضیاء نبوی از سوی  شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب به تحمل پانزده سال و در نهایت از سوی شعبه ۵۴ دادگاه تجدیدنظر به تحمل ده سال محکوم شد
۵۰ عفیف نعیمی از سوی  شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب تهران به تحمل بیست سال و در نهایت از سوی دادگاه تجدید نظر استان تهران به تحمل ده سال محکوم شد
۵۱ داود سلیمانی از سوی  شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به تحمل شش سال و در نهایت از سوی شعبه ۵۴ دادگاه تجدیدنظر استان تهران  به تحمل سه سال محکوم شد
۵۲ ابوالفضل قاسمی از سوی  شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب  به تحمل سه سال و در نهایت از سوی شعبه ۵۴ دادگاه انقلاب به تحمل سه سال محکوم شد
۵۳ مهدی کلاری از سوی  شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب اسلامی تهران به تحمل سه سال و در نهایت از سوی شعبه ۵۴ دادگاه تجدیدنظر به تحمل سه سال محکوم شد
۵۴ مهدیه گلرو از سوی  شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب به تحمل دو سال و در نهایت از سوی شعبه ۵۴ دادگاه تجدیدنظر به تحمل سه سال محکوم شد
۵۵ کوهزاد اسماعیلی از سوی  شعبه اول دادگاه انقلاب گیلان به تحمل سه سال  و در نهایت از سوی شعبه اول دادگاه تجدید نظر گیلان به تحمل سه سال  محکوم شد
۵۶ محمد پور عبدالله از سوی  شعبه‌ی پانزدهم دادگاه انقلاب به تحمل شش سال و در نهایت از سوی شعبه ۳۶ دادگاه تجدیدنظر استان تهران به تحمل سه سال  محکوم شد
۵۷ عذرا سادات قاضی میرسعید  از سوی  شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به تحمل سه سال  و در نهایت از سوی  به تحمل سه سال  محکوم شد
۵۸ امیر حسین  کاظمی از سوی  شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب تهران به تحمل سه سال  و در نهایت از سوی دادگاه تجدید نظر شعبه ۵۴  به تحمل سه سال  محکوم شد
۵۹ آذر منصوری از سوی  شعبه‌ ۲۸ دادگاه انقلاب اسلامی تهران به تحمل سه سال  و در نهایت از سوی  به تحمل سه سال  محکوم شد
۶۰ سامان نورانیان از سوی  شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به تحمل سه سال  و در نهایت از سوی دادگاه تجدید نظر استان تهران به تحمل سه سال  محکوم شد
۶۱ امید شریفی دانا  از سوی  شعبه‌ی ۱۵ دادگاه انقلاب به تحمل شش سال  و در نهایت از سوی شعبه ۵۴ دادگاه تجدیدنظر استان تهران به تحمل سه سال حبس تعزیری محکوم شد
۶۲ محمد امین ولیان  از سوی  شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب  به تحمل اعدام و تحمل شش ماه حبس تعزیری و در نهایت از سوی شعبه ۵۴ دادگاه تجدید نظر استان تهران به تحمل سه سال و نیم محکوم شد
۶۳ محمد نوری زاد  از سوی  شعبه ی ۲۶ دادگاه انقلاب اسلامی  به تحمل سه و نیم سال  و در نهایت از سوی شعبه ۵۴ دادگاه تجدیدنظر استان تهران به تحمل سه سال و نیم حبس تعزیری محکوم شد
۶۴ آرمان رضاخانی از سوی  شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب به تحمل سه سال و در نهایت از سوی  به تحمل سی و شش محکوم شد
۶۵ میثاق یزدان نژاد  از سوی  شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به تحمل سیزده سال و در نهایت از سوی شعبه ۳۶ تجدید نظر دادگاه انقلاب به تحمل سیزده سال محکوم شد
۶۶ ارسلان ابدی از سوی  شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به تحمل نه سال و شش ماه  و در نهایت از سوی شبه ۵۴ دادگاه تجدید نظر  به تحمل شش سال محکوم شد
۶۷ صباح خیاط از سوی  دادگاه انقلاب سنندج به تحمل یازده سال  و در نهایت از سوی دادگاه تجدید نظر استان کردستان به تحمل شش سال محکوم شد
۶۸ مجید دری از سوی  شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب تهران  به تحمل یازده سال  و در نهایت از سوی  به تحمل شش سال محکوم شد
۶۹ سلمان سیما از سوی  شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب اسلامی به تحمل شش سال و در نهایت از سوی شعبه ۵۴ دادگاه تجدیدنظر به تحمل شش سال محکوم شد
۷۰ هنگامه شهیدی از سوی  شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب به تحمل شش سال و نود یک روز  و در نهایت از سوی شعبه ۵۴ دادگاه تجدید نظر استان تهران به تحمل شش سال محکوم شد
۷۱ کیوان صمیمی از سوی  شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب اسلامی تهران به تحمل شش سال و در نهایت از سوی شعبه ۵۴ دادگاه تجدیدنظر استان تهران به تحمل شش سال محکوم شد
۷۲ فیض الله عرب سرخی از سوی  شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب اسلامی تهران به تحمل شش سال و در نهایت از سوی شعبه ۵۴ دادگاه تجدیدنظر به تحمل شش سال محکوم شد
۷۳ کیارش کامرانی از سوی  شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به تحمل چهار سال  و در نهایت از سوی شعبه ۵۴ دادگاه تجدیدنظر تهران به تحمل شش سال محکوم شد
۷۴ مسعود لواسانی از سوی  دادگاه انقلاب تهران به تحمل هشت سال و نیم و در نهایت از سوی دادگاه تجدید نظر استان تهران به تحمل شش سال محکوم شد
۷۵ علی محمودی از سوی  دادگاه انقلاب مریوان به تحمل شش سال و در نهایت از سوی دادگاه تجدید نظر استان کردستان به تحمل شش سال محکوم شد
۷۶ مسعود باستانی از سوی  شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به تحمل شش سال  و در نهایت از سوی شعبه ۳۶ دادگاه تجدیدنظر استان تهران به تحمل شش سال  محکوم شد
۷۷ حمید پیروزفام  از سوی  شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب به تحمل یک سال  و در نهایت از سوی شعبه ۳۶ دادگاه تجدید نظر به تحمل شش ماه محکوم شد
۷۸ سیما دیدار از سوی  شعبه سوم دادگاه انقلاب تبریز  به تحمل یک سال و در نهایت از سوی شعبه یکم دادگاه تجدید نظر استان آذربایجان شرقی به تحمل شش ماه  محکوم شد
۷۹ علیرضا فرشی از سوی  شعبه سوم دادگاه انقلاب تبریز به تحمل یک سال و در نهایت از سوی شعبه یکم دادگاه تجدید نظر استان آذربایجان شرقی به تحمل شش ماه  محکوم شد
۸۰ مشفق سمندری از سوی  دادگاه انقلاب اسلامی بابل به تحمل شش ماه حبس تعزیری  و در نهایت از سوی دادگاه تجدید نظر استان مازندران به تحمل شش ماه حبس تعزیری  محکوم شد
۸۱ نعمت اسحاقی از سوی  دادگاه انقلاب سنندج به تحمل دوازده سال و در نهایت از سوی دادگاه تجدید نظر استان کردستان به تحمل نه سال محکوم شد
۸۲ لقمان منفرد از سوی  دادگاه انقلاب سنندج به تحمل دوازده سال و در نهایت از سوی دادگاه تجدید نظر استان کردستان به تحمل نه سال محکوم شد
۸۳ بهاره هدایت از سوی  شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب به تحمل نه سال و نیم و در نهایت از سوی شعبه ۵۴ دادگاه تجدیدنظر تهران  به تحمل نه سال و نیم محکوم شد
۸۴ محمد امین  عبدالهی از سوی  نا معلوم به تحمل هجده سال و در نهایت از سوی نامعلوم به تحمل هجده سال محکوم شد
۸۵ مهرداد اصلانی از سوی  دادگاه انقلاب تهران به تحمل سه سال و در نهایت از سوی شعبه ۵۴ تجدیدنظر دادگاه انقلاب به تحمل هجده ماه محکوم شد
۸۶ مجید توکلی از سوی  شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب  به تحمل هشت سال و نیم و در نهایت از سوی شعبه ۵۴ دادگاه تجدیدنظر استان تهران به تحمل هشت سال و نیم محکوم شد
۸۷ میلاد اسدی از سوی  شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب به تحمل هفت سال  و در نهایت از سوی  به تحمل هفت سال  محکوم شد
۸۸ نصیر اسدی از سوی  شعبه‌ ۲۸ دادگاه انقلاب به تحمل دو سال و در نهایت از سوی شعبه‌ ۳۶ دادگاه تجدیدنظر به تحمل هفت ماه  محکوم شد
۸۹ ابوالفضل عابدینی از سوی  شعبه یک دادگاه انقلاب اهواز به تحمل یازده سال  و در نهایت از سوی شعبه ۱۳ دادگاه تجدید نظر استان خوزستان به تحمل یازده سال  محکوم شد
۹۰ حمزه کرمی از سوی  شعبه ‪ ۱۵‬دادگاه انقلاب تهران به تحمل شانزده سال و در نهایت از سوی شعبه ‪ ۳۶‬دادگاه تجدیدنظر تهران به تحمل یازده سال  محکوم شد
۹۱ علی تاجرنیا از سوی  شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به تحمل شش سال و در نهایت از سوی شعبه ۵۴ دادگاه تجدیدنظر استان تهران به تحمل یک سال محکوم شد
۹۲ پیمان عارف از سوی  شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب تهران به تحمل یک سال و در نهایت از سوی شعبه ۵۴ تجدیدنظر دادگاه انقلاب به تحمل یک سال محکوم شد
۹۳ میثم بیگ محمدی  از سوی  شعبه ۵۴ دادگاه های تجدیدنظر به تحمل سه سال و در نهایت از سوی  به تحمل یک سال  محکوم شد
۹۴ احسان دولتشاه از سوی  شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب به تحمل یک سال  و در نهایت از سوی  به تحمل یک سال  محکوم شد
۹۵ سینا شکوهی از سوی  شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب به تحمل یک سال  و در نهایت از سوی  به تحمل یک سال  محکوم شد
۹۶ پیام  فناییان از سوی  دادگاه انقلاب تهران به تحمل شش سال و در نهایت از سوی دادگاه تجدید نظر استان تهران به تحمل یک سال  محکوم شد
۹۷ مهرداد بزرگ از سوی  شعبه‌ ۲۶ دادگاه انقلاب تهران به تحمل شش ماه حبس تعزیری و شش ماه حبس تعلیقی و در نهایت از سوی  به تحمل یک سال تعلیقی محکوم شد
۹۸ فریبا  پژوه از سوی  دادگاه انقلاب تهران به تحمل یک سال حبس تعزیری و در نهایت از سوی شعبه ۵۴ دادگاه تجدید نظر استان تهران به تحمل یک سال حبس به مدت پنج سال تعلیق محکوم شد
۹۹ سوسن تبیانیان از سوی  دادگاه انقلاب سمنان  به تحمل یک سال و شش ماه و در نهایت از سوی دادگاه تجدید نظر استان سمنان به تحمل یک سال و شش ماه محکوم شد
۱۰۰ کاوه رضایی از سوی  شعبه یکم دادگاه انقلاب کرج  به تحمل یک سال و نیم و در نهایت از سوی شعبه ۵۶ دادگاه تجدید نظر استان تهران به تحمل یک سال و نیم محکوم شد
۱۰۱ امیرحسین توکلی از سوی  شعبه ۲۸دادگاه انقلاب به تحمل سه سال و در نهایت از سوی دادگاه تجدید نظر استان تهران به تحمل یک سال و نیم  محکوم شد
۱۰۲ محی الدین  آزادی از سوی  شعبه یک دادگاه نظامی استان کردستان به تحمل چهار سال محکوم شد    
۱۰۳ حسین آسیابی از سوی  شعبه ۱۱۱ جزائی تبریز به تحمل شش ماه محکوم شد    
۱۰۴ امیرعلی آقایاری از سوی  دادگاه انقلاب تهران به تحمل هفت سال  محکوم شد    
۱۰۵ ساسان آقایی از سوی  شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب  به تحمل یک سال  محکوم شد    
۱۰۶ حبیب آوریده از سوی  شعبه ۱۱۱ جزائی تبریز به تحمل یکسال محکوم شد    
۱۰۷ صادق آهنگری از سوی  دادگاه انقلاب شهر مهاباد  به تحمل هجده ماه  محکوم شد    
۱۰۸ حسن ابولولو  از سوی  شعبه سوم دادگاه انقلاب تبریز  به تحمل سه ماه و یک روز محکوم شد    
۱۰۹ منصور اسانلو از سوی  شعبه یک دادگاه انقلاب کرج به تحمل شش سال محکوم شد    
۱۱۰ حسن اسدی‌زیدآبادی از سوی  شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب به تحمل پنج سال  محکوم شد    
۱۱۱ فرزاد اسلامی از سوی  شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به تحمل یک سال به مدت سال تعلیق محکوم شد    
۱۱۲ احسان اعلایی از سوی  شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی گرگان به تحمل یک سال حبس به مدت پنج سال تعلیق محکوم شد    
۱۱۳ عباسعلی افکار از سوی  شعبه ۱۰۱ دادگاه جزایی شهرستان گناباد به تحمل چهار ماه حبس تعلیقی (به مدت سه سال) محکوم شد    
۱۱۴ علی افکار از سوی  شعبه ۱۰۱ دادگاه جزایی شهرستان گناباد به تحمل چهار ماه حبس تعلیقی (به مدت سه سال) محکوم شد    
۱۱۵ مریم اکبری منفرد از سوی  شعبه‌ ۱۵ دادگاه انقلاب به تحمل پانزده سال محکوم شد    
۱۱۶ رضا اکوانیان از سوی  شعبه یکم دادگاه انقلاب یاسوج  به تحمل شش سال  محکوم شد    
۱۱۷ احسان امانیان از سوی  شعبه ۱۰۱ دادگاه جزایی شهرستان گناباد به تحمل پنج ماه محکوم شد    
۱۱۸ حامد امیدی از سوی  شعبه‌ی ۲۶ دادگاه انقلاب به تحمل سه سال محکوم شد    
۱۱۹ حمید رضا  امیرخانی از سوی  دادگاه انقلاب مشهد به تحمل یک سال به مدت پنج سال تعلیق  محکوم شد    
۱۲۰ علی امینی از سوی  شعبه ۱۰۵ دادگاه جزایی تبریز  به تحمل نود و یک روز محکوم شد    
۱۲۱ علی ایمانی از سوی  شعبه ۱۱۱ جزائی تبریز  به تحمل شش ماه حبس تعلیقی  محکوم شد    
۱۲۲ مهدی ایمانی از سوی  شعبه ۱۱۱ جزائی تبریز  به تحمل شش ماه حبس تعلیقی  محکوم شد    
۱۲۳ عباس بادفر از سوی  دادگاه انقلاب  تهران به تحمل ده سال محکوم شد    
۱۲۴ عماد باقی از سوی  دادگاه انقلاب تهران به تحمل هفت سال محکوم شد    
۱۲۵ جهانبخش بخت آور  از سوی  شعبه ۱۱۱ جزائی تبریز  به تحمل سه ماه حبس تعلیقی  محکوم شد    
۱۲۶ نادر بخت آور  از سوی  شعبه ۱۱۱ جزائی تبریز  به تحمل سه ماه حبس تعلیقی  محکوم شد    
۱۲۷ رسول بداقی از سوی  شعبه‌ی پانزدهم دادگاه انقلاب به تحمل شش سال  محکوم شد    
۱۲۸ سامان بزرگی از سوی  دادگاه انقلاب گرگان به تحمل یک سال محکوم شد    
۱۲۹ حسن بلوچی بیدختی از سوی  شعبه ۱۰۱ دادگاه جزایی شهرستان گناباد به تحمل سه ماه و یک روز حبس تعلیقی ( به مدت سه سال ) محکوم شد    
۱۳۰ ژیلا بنی یعقوب  از سوی  شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب تهران به تحمل یکسال محکوم شد    
۱۳۱ محبوب بوداقی از سوی  شعبه ۱۱۱ جزائی تبریز به تحمل شش ماه محکوم شد    
۱۳۲ خسرو بوکانی از سوی  شعبه اول دادگاه انقلاب ارومیه به تحمل دوسال محکوم شد    
۱۳۳ مازیار بهاری از سوی  شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب به تحمل سیزده سال محکوم شد    
۱۳۴ قربان بهزادیان نژاد از سوی  شعبه‌ی ۲۸ دادگاه انقلاب به تحمل پنج سال محکوم شد    
۱۳۵ سما بهمنی از سوی  دادگاه انقلاب مهاباد به تحمل یک سال  محکوم شد    
۱۳۶ مریم بیگدلی از سوی  شعبه دوم دادگاه انقلاب قم به تحمل یک سال  محکوم شد    
۱۳۷ ابراهیم بیگانه از سوی  شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی گرگان به تحمل دو سال به مدت پنج سال تعلیق محکوم شد    
۱۳۸ مصطفی پاپی از سوی  شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب تهران  به تحمل دو سال تعلیقی  محکوم شد    
۱۳۹ مجید پاشایی از سوی  شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب تهران به تحمل دو سال تعلیقی محکوم شد    
۱۴۰ رشید (هیمن)  پیشگیر از سوی  دادگاه انقلاب ارومیه به تحمل یک سال محکوم شد    
۱۴۱ مصطفی تاج‌زاده از سوی  شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به تحمل شش سال محکوم شد    
۱۴۲ مهدی تاجیک از سوی  شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب به تحمل دو سال و سه ماه محکوم شد    
۱۴۳ طره تقی زاده از سوی  دادگاه انقلاب شهرستان ساری به تحمل بیست و دو ماه محکوم شد    
۱۴۴ لیلا توسلی از سوی  شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب به تحمل دو سال  محکوم شد    
۱۴۵ محمد توکلی از سوی  شعبه ۱۱۱ دادگاه جزایی کرمانشاه به تحمل  محکوم شد    
۱۴۶ همایون جابری از سوی  شعبه ۱۴ دادگاه انقلاب به تحمل یک سال حبس تعزیری به مدت سه سال تعلیق محکوم شد    
۱۴۷ زهرا جباری از سوی  شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب به تحمل چهار سال محکوم شد    
۱۴۸ زهرا جدی از سوی  شعبه ۱۰۵ دادگاه جزایی تبریز  به تحمل نود و یک روز محکوم شد    
۱۴۹ مرضیه جدی از سوی  شعبه ۱۰۵ دادگاه جزایی تبریز  به تحمل  محکوم شد    
۱۵۰ محمد علی جعفری از سوی  شعبه ۱۰۱ دادگاه جزایی شهرستان گناباد به تحمل سه ماه و یک روز حبس تعلیقی ( به مدت سه سال ) محکوم شد    
۱۵۱ آیت محمد  جعفری از سوی  شعبه ۱۰۲ دادگاه جزائی کلیبر به تحمل سه ماه و یک روز محکوم شد    
۱۵۲ علی اصغر  جمالی از سوی  شعبه دوم دادگاه انقلاب شهر قزوین به تحمل سه سال  محکوم شد    
۱۵۳ پروین جواد زاده از سوی  شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب تهران  به تحمل هشت سال و شش ماه محکوم شد    
۱۵۴ معصومه چراغی از سوی  دادگستری همدان به تحمل شش ماه محکوم شد    
۱۵۵ سعید حائری از سوی  شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب به تحمل دو سال و شش ماه  محکوم شد    
۱۵۶ عیسی خان  حاتمی از سوی  شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب به تحمل دو سال  محکوم شد    
۱۵۷ سعید حدری از سوی  شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به تحمل چهار سال محکوم شد    
۱۵۸ نظام  حسن پور از سوی  شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب به تحمل شش سال محکوم شد    
۱۵۹ افشین حسین پناهی از سوی  دادگاه انقلاب سنندج به تحمل یک سال محکوم شد    
۱۶۰ بدیع حسین پناهی از سوی  دادگاه انقلاب سنندج به تحمل یک سال محکوم شد    
۱۶۱ شکرالله حسینی از سوی  شعبه ۱۰۱ دادگاه جزایی شهرستان گناباد به تحمل پنج ماه محکوم شد    
۱۶۲ رحمت حسینی از سوی  شعبه ۱۰۱ دادگاه جزایی شهرستان گناباد به تحمل سه ماه و یک روز حبس تعلیقی ( به مدت سه سال ) محکوم شد    
۱۶۳ هادی حکیم شفایی از سوی  شعبه دوم دادگاه انقلاب بجنورد به تحمل سه سال  محکوم شد    
۱۶۴ مهدی خسروی از سوی  دادگاه انقلاب مشهد به تحمل یک سال به مدت پنج سال تعلیق  محکوم شد    
۱۶۵ بختیار خوشنام از سوی  دادگاه انقلاب سقز به تحمل یک سال محکوم شد    
۱۶۶ یاشار دارالشفاء از سوی  شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به تحمل هفت سال  محکوم شد    
۱۶۷ مهدی داوودیان از سوی  دادگاه انقلاب ساری به تحمل شش ماه حبس تعزیری به مدت سه سال تعلیق محکوم شد    
۱۶۸ ابراهیم دشتی از سوی  شعبه سوم دادگاه انقلاب تبریز  به تحمل سه ماه و یک روز محکوم شد    
۱۶۹ محسن دگمه چی از سوی  شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به تحمل ده سال محکوم شد    
۱۷۰ فرشاد دوستی پور  از سوی  دادگاه انقلاب تهران به تحمل دو سال  محکوم شد    
۱۷۱ قادر رحیمی از سوی  شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به تحمل یک سال حبس به مدت پنج سال تعلیق محکوم شد    
۱۷۲ محمد یوسف  رشیدی از سوی  شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب به تحمل یک سال  محکوم شد    
۱۷۳ تیمور رضاییان از سوی  شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب به تحمل سه سال  محکوم شد    
۱۷۴ پدرام رفعتی از سوی  شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به تحمل دو سال  محکوم شد    
۱۷۵ حسین رفعتی از سوی  شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی گرگان به تحمل دو سال به مدت پنج سال تعلیق محکوم شد    
۱۷۶ محمد رفعتی از سوی  شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی گرگان به تحمل شش ماه حبس به مدت سه سال تعلیق محکوم شد    
۱۷۷ میثم رودکی از سوی  شعبه ی ۱۵ دادگاه انقلاب به تحمل سه سال  محکوم شد    
۱۷۸ امیر روشن مجاور صوفی از سوی  شعبه ۱۰۱ دادگاه جزایی شهرستان گناباد به تحمل سه ماه و یک روز حبس تعلیقی ( به مدت سه سال ) محکوم شد    
۱۷۹ علیرضا رهنمایی از سوی  دادگاه انقلاب گرگان به تحمل پانزده ماه محکوم شد    
۱۸۰ امین ریاحی از سوی  دادگاه انقلاب مشهد به تحمل یک سال به مدت پنج سال تعلیق  محکوم شد    
۱۸۱ البرز زاهدی از سوی  شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب به تحمل یک سال حبس تعلیقی  محکوم شد    
۱۸۲ سپیده زمانی از سوی  دادگاه انقلاب شهرستان ساری به تحمل  محکوم شد    
۱۸۳ فراز  زهتاب از سوی  شعبه ۱۱۱ جزائی تبریز به تحمل شش ماه محکوم شد    
۱۸۴ پیمان زیرکی از سوی  دادگستری همدان به تحمل شش ماه محکوم شد    
۱۸۵ شاهین زینعلی از سوی  شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب به تحمل دو سال و نود و یک روز  محکوم شد    
۱۸۶ معصومه سالاری از سوی  شعبه ۱۰۱ دادگاه جزایی شهرستان گناباد به تحمل چهار ماه حبس تعلیقی (به مدت سه سال) محکوم شد    
۱۸۷ مهدی سعد خسروی  از سوی  شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب به تحمل یک سال  محکوم شد    
۱۸۸ ناصر سعیدی از سوی  دادگاه انقلاب سقز به تحمل هجده ماه  محکوم شد    
۱۸۹ مجید سعیدی از سوی  شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب به تحمل سه سال  محکوم شد    
۱۹۰ علیرضا سعیدی از سوی  شعبه اول دادگاه انقلاب دزفول به تحمل یک سال محکوم شد    
۱۹۱ رامین سلطانخواه از سوی  شعبه ۱۰۱ دادگاه جزایی شهرستان گناباد به تحمل پنج ماه محکوم شد    
۱۹۲ احمد سلیمانی از سوی  دادگاه انقلاب ارومیه  به تحمل یک سال  محکوم شد    
۱۹۳ مشتاق سمندری از سوی  دادگاه انقلاب بابل به تحمل سه سال محکوم شد    
۱۹۴ سعید سودملی از سوی  شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب  به تحمل یک سال  محکوم شد    
۱۹۵ محمدحسین سهرابی از سوی  شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب به تحمل چهار سال  محکوم شد    
۱۹۶ مازیار شکوری از سوی  شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب به تحمل پنج سال حبس تعلیقی  محکوم شد    
۱۹۷ فواد شمس از سوی  شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب به تحمل شش ماه حبس تعزیری و شش ماه حبس تعلیقی  محکوم شد    
۱۹۸ رضا شوقی از سوی  شعبه ۱۰۱ دادگاه جزایی شهرستان گناباد به تحمل چهار ماه حبس تعلیقی (به مدت سه سال) محکوم شد    
۱۹۹ شمس الدین  شهسوار از سوی  شعبه ی یک دادگاه انقلاب ارومیه به تحمل سیزده ماه محکوم شد    
۲۰۰ امیر صادقی از سوی  شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب به تحمل  محکوم شد    
۲۰۱ علی صادقی از سوی  شعبه ۱۱۱ دادگاه جزایی کرمانشاه به تحمل  محکوم شد    
۲۰۲ آرش صادقی از سوی  شعبه ۲۸ و ۲۶ دادگاه انقلاب به تحمل سه سال و شش سال محکوم شد    
۲۰۳ حسن صالح زاده از سوی  دادگاه انقلاب سنندج به تحمل به یک سال حبس تعزیری به مدت دو سال تعلیق  محکوم شد    
۲۰۴ اسماعیل صحابه از سوی  شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب تهران به تحمل چهار سال و نیم  محکوم شد    
۲۰۵ شادی صدر از سوی  شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب به تحمل شش سال محکوم شد    
۲۰۶ روح الله صفری از سوی  شعبه ۱۰۱ دادگاه جزایی شهرستان گناباد به تحمل سه ماه و یک روز حبس تعلیقی ( به مدت سه سال ) محکوم شد    
۲۰۷ مهران صفوی قمی از سوی  شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب به تحمل دو سال  محکوم شد    
۲۰۸ بیتا صمیمی زاد  از سوی  شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به تحمل پنج سال تعلیقی محکوم شد    
۲۰۹ مریم ضیا،  از سوی  شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب به تحمل یک سال  محکوم شد    
۲۱۰ شعله طائف از سوی  دادگاه انقلاب سمنان  به تحمل یک سال  محکوم شد    
۲۱۱ ابراهیم عباس زاده از سوی  شعبه ۱۰۱ دادگاه جزایی شهرستان گناباد به تحمل سه ماه و یک روز حبس تعلیقی ( به مدت سه سال ) محکوم شد    
۲۱۲ حسین عباس زاده بیدختی از سوی  شعبه ۱۰۱ دادگاه جزایی شهرستان گناباد به تحمل سه ماه و یک روز حبس تعلیقی ( به مدت سه سال ) محکوم شد    
۲۱۳ محبوبه عباسقلی زاده  از سوی  شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب به تحمل دو سال و شش ماه  محکوم شد    
۲۱۴ علیرضا عباسی از سوی  شعبه ۱۰۱ دادگاه جزایی شهرستان گناباد به تحمل پنج ماه محکوم شد    
۲۱۵ علی عباسی بیدختی از سوی  شعبه ۱۰۱ دادگاه جزایی شهرستان گناباد به تحمل سه ماه و یک روز حبس تعلیقی ( به مدت سه سال ) محکوم شد    
۲۱۶ ذکریا عباسی فر از سوی  شعبه ١۰٣ جزایی دادگستری کرمانشاه  به تحمل شش ماه محکوم شد    
۲۱۷ حسن عبداللهی جهانی(امیداغلو) از سوی  شعبه ۱۱۱ جزائی تبریز به تحمل شش ماه محکوم شد    
۲۱۸ جهانگیر عبدالهی از سوی  شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب تهران  به تحمل پنج سال حبس تعلیقی  محکوم شد    
۲۱۹ علی عجمی از سوی  شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به تحمل چهار سال  محکوم شد    
۲۲۰ علیرضا عزآباد از سوی  شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب به تحمل یک سال  محکوم شد    
۲۲۱ ادریس  عزیزی از سوی  دادگاه انقلاب ارومیه به تحمل پانزده سال محکوم شد    
۲۲۲ فاروق عزیزی از سوی  دادگاه انقلاب ارومیه به تحمل پانزده سال محکوم شد    
۲۲۳ منصور عقاب پنجه از سوی  دادگاه انقلاب ارومیه به تحمل ده ماه  محکوم شد    
۲۲۴ سهند علی محمدی از سوی  دادگاه انقلاب یزد به تحمل سی ماه محکوم شد    
۲۲۵ محمد غزنویان از سوی  دادگاه انقلاب قزوین به تحمل پنج سال محکوم شد    
۲۲۶ آبتین غفاری از سوی  شعبه بیست و هشتم دادگاه انقلاب به تحمل سه سال  محکوم شد    
۲۲۷ شهناز غلامی از سوی  شعبه دوم دادگاه انقلاب تبریز  به تحمل هشت سال محکوم شد    
۲۲۸ محسن غمین از سوی  شعبه ی ۲۸ دادگاه انقلاب تهران  به تحمل دو سال  محکوم شد    
۲۲۹ میلاد فدایی از سوی  دادگاه انقلاب تهران به تحمل یک سال  محکوم شد    
۲۳۰ صادق فیروزی از سوی  دادگاه انقلاب ارومیه به تحمل پانزده ماه محکوم شد    
۲۳۱ حسین قابل از سوی  شعبه ی ۵ دادگاه انقلاب مشهد به تحمل یک سال حبس تعلیقی به مدت چهار سال محکوم شد    
۲۳۲ علی قادر مرزی از سوی  دادگاه انقلاب سنندج به تحمل یک سال محکوم شد    
۲۳۳ عباداله قاسم زاده  از سوی  دادگاه انقلاب یزد به تحمل سی ماه محکوم شد    
۲۳۴ یاسر  قانعی از سوی  دادگاه انقلاب مشهد به تحمل پنج سال حبس تعلیقی  محکوم شد    
۲۳۵ پویا قربانی از سوی  شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به تحمل شش سال محکوم شد    
۲۳۶ مهدی قلی تبار از سوی  شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی گرگان به تحمل شش ماه حبس به مدت سه سال تعلیق محکوم شد    
۲۳۷ علی قلی تبار از سوی  شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی گرگان به تحمل یک سال حبس به مدت پنج سال تعلیق محکوم شد    
۲۳۸ رضا کاخکی از سوی  شعبه ۱۰۱ دادگاه جزایی شهرستان گناباد به تحمل سه ماه و یک روز حبس تعلیقی ( به مدت سه سال ) محکوم شد    
۲۳۹ عبد الرضا کاشانی از سوی  شعبه ۱۰۱ دادگاه جزایی شهرستان گناباد به تحمل پنج ماه محکوم شد    
۲۴۰ محمد کاشانی از سوی  شعبه ۱۰۱ دادگاه جزایی شهرستان گناباد به تحمل پنج ماه محکوم شد    
۲۴۱ سعید کاشانی از سوی  شعبه ۱۰۱ دادگاه جزایی شهرستان گناباد به تحمل سه ماه و یک روز حبس تعلیقی ( به مدت سه سال ) محکوم شد    
۲۴۲ علی کاشانی فر از سوی  شعبه ۱۰۱ دادگاه جزایی شهرستان گناباد به تحمل پنج ماه محکوم شد    
۲۴۳ حسنیه کاظمی از سوی  شعبه ۱۰۱ دادگاه جزایی شهرستان گناباد به تحمل چهار ماه حبس تعلیقی (به مدت سه سال) محکوم شد    
۲۴۴ هژیر کرد نژاد از سوی  دادگاه انقلاب تهران به تحمل دو سال  محکوم شد    
۲۴۵ اکبر کرمی از سوی  دادگاه انقلاب شهرستان قم  به تحمل شش سال محکوم شد    
۲۴۶ محبوبه کرمی از سوی  شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب تهران به تحمل چهار سال  محکوم شد    
۲۴۷ سعید کلانکی از سوی  شعبه‌ی ۲۶ دادگاه انقلاب به تحمل سه سال  محکوم شد    
۲۴۸ حسین کیاروستا از سوی  شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب به تحمل یک سال حبس تعلیقی به مدت ۵ سال  محکوم شد    
۲۴۹ محمد کریمی از سوی  شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به تحمل یک سال  محکوم شد    
۲۵۰ محمد حسن کیقبادی از سوی  شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی گرگان به تحمل دو سال به مدت پنج سال تعلیق محکوم شد    
۲۵۱ مرتضی گلیزاده از سوی  دادگاه انقلاب اراک به تحمل یک سال  محکوم شد    
۲۵۲ کوهیار گودرزی از سوی  شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب به تحمل یک سال  محکوم شد    
۲۵۳ جواد لاری از سوی  شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب تهران به تحمل اعدام محکوم شد    
۲۵۴ مرتضی لایقی از سوی  شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به تحمل چهار سال محکوم شد    
۲۵۵ حمید مافی از سوی  دادگاه انقلاب شهر قزوین به تحمل پنج سال  محکوم شد    
۲۵۶ بهروز مجاور صوفی از سوی  شعبه ۱۰۱ دادگاه جزایی شهرستان گناباد به تحمل سه ماه و یک روز حبس تعلیقی ( به مدت سه سال ) محکوم شد    
۲۵۷ حسین مجاهد از سوی  دادگستری همدان به تحمل یک سال محکوم شد    
۲۵۸ بخشعلی محمدی از سوی  دادگاه انقلاب یزد به تحمل سی ماه محکوم شد    
۲۵۹ علی محمدی مقدم از سوی  دادگاه نظامی به تحمل اعدام محکوم شد    
۲۶۰ محمد  مروی شهری از سوی  شعبه ۱۰۱ دادگاه جزایی شهرستان گناباد به تحمل پنج ماه محکوم شد    
۲۶۱ نظر علی مروی شهری از سوی  شعبه ۱۰۱ دادگاه جزایی شهرستان گناباد به تحمل پنج ماه محکوم شد    
۲۶۲ فاطمه مسجدی از سوی  شعبه دوم دادگاه انقلاب قم به تحمل یک سال  محکوم شد    
۲۶۳ حسین  مطلوبی از سوی  دادگاه انقلاب گرگان به تحمل هجده ماه  محکوم شد    
۲۶۴ محمدجواد مظفر از سوی  شعبۀ ١۵ دادگاه انقلاب تهران به تحمل دو سال  محکوم شد    
۲۶۵ سپیده معصومی از سوی  دادگاه انقلاب شهرستان ساری به تحمل شش ماه  محکوم شد    
۲۶۶ محمد معین از سوی  شعبه‌ ۲۶ دادگاه انقلاب به تحمل شش ماه به مدت پنج سال تعلیق محکوم شد    
۲۶۷ بدرالسادات مفیدی از سوی  شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب به تحمل شش سال محکوم شد    
۲۶۸ ظفر علی مقیمی از سوی  شعبه ۱۰۱ دادگاه جزایی شهرستان گناباد به تحمل پنج ماه محکوم شد    
۲۶۹ بهروز ملازاده از سوی  شعبه اول دادگاه انقلاب دزفول به تحمل یک سال محکوم شد    
۲۷۰ ناهید ملک محمدی  از سوی  شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب تهران به تحمل پنج سال محکوم شد    
۲۷۱ ابراهیم ملکی از سوی  دادگاه ویژه روحانیت مشهد به تحمل خلع لباس محکوم شد    
۲۷۲ علی ملیحی از سوی  شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب به تحمل چهار سال  محکوم شد    
۲۷۳ خالق منگورنژاد از سوی  دادگاه انقلاب ارومیه به تحمل هشت ماه محکوم شد    
۲۷۴ حسین مهدوی از سوی  شعبه ۱۰۱ دادگاه جزایی شهرستان گناباد به تحمل سه ماه و یک روز حبس تعلیقی ( به مدت سه سال ) محکوم شد    
۲۷۵ علی میر از سوی  شعبه ۱۰۱ دادگاه جزایی شهرستان گناباد به تحمل سه ماه و یک روز حبس تعلیقی ( به مدت سه سال ) محکوم شد    
۲۷۶ محسن میردامادی از سوی  شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب تهران به تحمل شش سال محکوم شد    
۲۷۷ مبین میرعرب از سوی  دادگاه انقلاب گرگان به تحمل چهار سال محکوم شد    
۲۷۸ محمدرضا نسب عبداللهی از سوی  شعبه ۱۰۲ دادگاه عمومی جزایی شیراز به تحمل هشت ماه  محکوم شد    
۲۷۹ فاطمه نصیرپور از سوی  دادگاه انقلاب مرند  به تحمل شش ماه  محکوم شد    
۲۸۰ شیوا نظرآهاری از سوی  شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب  به تحمل شش سال  محکوم شد    
۲۸۱ صالح نقره‌کار از سوی  شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب اسلامی به تحمل یک سال حبس تعلیقی  محکوم شد    
۲۸۲ مسعود نورمحمدی از سوی  شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب به تحمل سه سال  محکوم شد    
۲۸۳ سعید نورمحمدی از سوی  شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب به تحمل پنج سال  محکوم شد    
۲۸۴ برزو نوزری از سوی  دادگاه ویژه اطفال به تحمل دو سال حبس تعلیقی به مدت سه سال  محکوم شد    
۲۸۵ جواد وفایی از سوی  دادگستری همدان به تحمل شش ماه محکوم شد    
۲۸۶ علی وفقی از سوی  شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب  به تحمل شش سال  محکوم شد    
۲۸۷ محمدرضا هاشمی از سوی  شعبه ۱۱۱ جزائی تبریز به تحمل شش ماه محکوم شد    
۲۸۸ رحیم همتی از سوی  شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب به تحمل سه سال  محکوم شد    
۲۸۹ معصومه یاوری از سوی  شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب به تحمل هفت سال  محکوم شد    
۲۹۰ امید یاوری از سوی  شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب به تحمل پنج سال محکوم شد

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید