خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۶ مهر ۱۳۸۹, 26th of March 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۷/۰۶ ساعت ۸:۰۴:۵۷

    خانه  > کارگران  >  کارگران روغن نباتی قو دست ازکارکشیدند

کارگران روغن نباتی قو دست ازکارکشیدند

خبرگزاری هرانا – کارگران کارخانه روغن نباتی قو (واقع در تهران) دراعتراض به عملکرد به مدیریت این شرکت و پرداخت حقوق کارگران از محل فروش املاک شرکت قو دست ازکار کشیدند.

جمعی از کارگران کارخانه روغن نباتی قو درگفت‌وگو با خبرنگار ایلنا افزودند: شرکت از نظر مالی وضعیت خوبی ندارد و با ۲۰ تا ۳۰ درصد ظرفیت تولیدی کار می‌کند.

آنان با بیان اینکه فروش املاک راه‌حل پایدار پرداخت حقوق کارگران نیست، اظهار داشتند: شرکت قو ۴۵۰ کارگر دارد که ۳۷۵ نفر از آنان رسمی و ۷۵ نفر دیگر قراردادی هستند.

این کارگران با اشاره به مالکیت بنیاد شهید درشرکت روغن نباتی قوگفتند: دراین واحد۸۷ نفرازخانواده‌های ایثارگران شاغل هستند و علاوه بر آن ۲۰۰ نفر ازکارگران آن عضو فعال بسیج هستند.

کارگران روغن نباتی قو با بیان اینکه از دیروز (دوشنبه) دست ازکارکشیده و در محل شرکت تحصن کرده‌اند، اظهار داشتند: تاکنون هیچ مدیری به ما پاسخی نداده است اما کارگران قصد دارند تا هنگامی که جواب قانع‌کننده‌ای نشنوند به تحصن خود ادامه دهند.

آنان گفتند: بیشترکارگران سوابق بیمه‌ای بالاتر از ۱۵ سال دارند بنابراین از تامین اجتماعی و مسوولان شرکت می‌خواهیم که ما را بازنشسته کنند.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید