خبرگزاری هرانا
امروز چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۸۹, 16th of November 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۲/۱۵ ساعت ۷:۰۲:۰۷

    خانه  > زندانیان  >  اعتصاب غذای محدود محمد داوری در زندان

اعتصاب غذای محدود محمد داوری در زندان

خبرگزاری هرانا – محمدداوری، مسوول دفترمهدی کروبی و سردبیر سایت سحام نیوز در دو نوبت اقدام به اعتصاب غذای موقت کرده است.

به گزارش کمپین بین المللی حقوق بشر، فشار، بدرفتاری وآزار واذیت روحی و جسمی بر محمدداوری برای گرفتن اعترافات ساختگی هم چنان ادامه دارد و بیم آن می رود که ادامه وضعیت فعلی سلامت این فعال مطبوعاتی را با خطر مواجه کند.

به داوری گفته شده است که مدارک و ادعاهای مهدی کروبی مبنی بر وجود سیستماتیک شکنجه و وقوع تجاوز به دختران و پسران و حتی زنان متاهل در زندان ها و بازداشتگاه های متعددی که بازداشت شدگان بعد از انتخابات در آنها به سر برده و یا به سر می برند را تکذیب کند و برعلیه همکاران خود صحبت کند.

این درحالی است که پیش از این مهدی کروبی اعلام کرده بود منابع غیرقابل انکاری از وقوع تجاوزهای یاد شده دارد. او گفته است که از برخی از افرادی که چنین فجایعی برای آنها رخ داده است فیلم وعکس گرفته و مدارکی دارد که وقوع موارد یاد شده را تایید می کند.

مقامات قوه قضاییه و نهادهای امنیتی هیچگاه ادعاهای کروبی را نپذیرفته و هیچ تلاشی برای از بین بردن شواهد ومدارک موجود خودداری نکرده اند.

لازم به یادآوری است که محمد داوری، عضو سازمان معلمان معلمان ایران، مسئول دفتر آقای کروبی و سردبیر سایت سحام‌نیوز ، در روز ۱۷ شهریورماه در پی حمله نیروهای امنیتی به دفتر شخصی مهدی کروبی و دفتر حزب اعتماد ملی بازداشت شد.‬

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید