خبرگزاری هرانا

    خانه  > اندیشه و بیان  >  عضو کمیسیون ماده ۱۰ احزاب: فعالیت سیاسی بنیاد باران جرم است

عضو کمیسیون ماده ۱۰ احزاب: فعالیت سیاسی بنیاد باران جرم است

خبرگزاری هرانا – حمیدرضا فولادگر با غیر قانونی خواندن اقدام بنیاد باران جهت پیگیری اهداف حزبی و سیاسی، اظهار داشت: بنیاد باران به‌عنوان یک مرکز فرهنگی اجازه هیچ‌گونه فعالیت سیاسی و حزبی را نخواهد داشت.

عضو کمیسیون ماده ده احزاب در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران گفت: بنیاد باران یک مرکز فرهنگی بوده و اجازه هیچ‌گونه فعالیت حزبی و سیاسی را نخواهد داشت بنابراین انجام هرگونه فعالیت سیاسی از جانب این مرکز، تخلف بوده و مصداق جرم سیاسی خواهد بود. حمیدرضا فولادگر با غیر قانونی خواندن اقدام بنیاد باران جهت پیگیری اهداف حزبی و سیاسی، اظهار داشت: بنیاد باران به‌عنوان یک مرکز فرهنگی اجازه هیچ‌گونه فعالیت سیاسی و حزبی را نخواهد داشت.

عضو کمیسیون ماده ۱۰ احزاب تصریح کرد: تمامی مراکز چه فرهنگی، چه حزبی و سیاسی تحت چارچوب‌های تعیین شده با رعایت موازین قانونی ملزم به انجام فعالیت‌های خود در حیطه وظایف تعریف شده هستند.

وی با تأکید بر اینکه بنیاد باران اجازه هیچ گونه فعالیت سیاسی و حزبی را ندارد خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه بنیاد باران مجوز هیچ گونه فعالیت حزبی و سیاسی را دریافت نکرده است بنابر این انجام هرگونه فعالیت سیاسی از جانب این مرکز، تخلف بوده و مصداق جرم سیاسی خواهد بود.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید