خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان  >  استقرار مجدد نیروهای امنیتی و یگان ویژه در مقابل منزل مهدی کروبی

استقرار مجدد نیروهای امنیتی و یگان ویژه در مقابل منزل مهدی کروبی

خبرگزاری هرانا – با گذشت یک هفته از حملات خشونت بار شبه نظامیان بسیج به منزل و منطقه مسکونی مهدی کروبی، گزارش منابع خبری حاکی از آن است که از ظهر روز پنجشنبه ۱۸ شهریور ماه، نیروهای امنیتی با استقرار در اطراف منزل مهدی کروبی، رفت و آمد به این ساختمان را تحت کنترل خود قرار داده اند.

به گزارش سحام نیوز، این نیروها با ادعای اینکه “خبر رسیده است که مهدی کروبی قصد برگزاری نماز عید فطر را دارد”، اقدام به استقرار مجدد در مقابل منزل وی نموده اند.

گفتنی است، هفته گذشته نیز، مهاجمان لباس شخصی با بهانۀ جلوگیری از حضور کروبی در مراسم روز قدس، به تجمع و هتاکی دست زده و در شعارهایشان نیز آن را مطرح کرده بودند.

مهدی کروبی قصد برگزاری نماز عید فطر را نداشته و ندارد و اخبار منتشر شده در برخی سایت ها، مورد تایید نمی باشد.

پایگاه رسمی اطلاع رسانی حزب اعتماد ملی هم چنین خاطرنشان کرد “موارد فوق توسط فرزند مهدی کروبی به یگان مستقر در محل نیز اطلاع داده شده است.”

لازم به ذکر است طی روز های آخر هفته اخیر، بویژه از پنج شنبه یازدهم شهریورماه، بسیجیان مسلح و شبه نظامیان حامی رهبر جمهوری اسلامی، ضمن سردادن شعار و هتاکی به مهدی کروبی، با تیراندازی و پرتاب کوکتل مولوتوف به منطقه مسکونی وی حمله کرده و موفق به شکستن درب ورودی منزل شده بودند؛ تا اینکه با مقاومت محافظان نتوانستند به طبقات و شخص مهدی کروبی دست یابند.

سپاه پاسداران چند روز پس از آنکه موج انتقادات نسبت به اینگونه هتاکی ها بالا گرفت، با صدور اطلاعیه‌ای‏ تاکید کرد که “حاشیه‌سازی برخی عناصر خودسر در تجمع مقابل منزل مهدی کروبی که منجر به تیراندازی از سمت منزل وی و زخمی شدن چند تن شد،‏ حادثه‌ای ساخته و پرداخته عناصر بی‌تدبیر و خودسر است.”

 

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید