خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اصناف  >  تجمع و اعتراض بی‌سابقه در ساری

تجمع و اعتراض بی‌سابقه در ساری

خبرگزاری هرانا – جمع کثیری از شهروندان مازندرانی با تجمع در جلوی ساختمان آموزش و پرورش مازندران نسبت به اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون‌ استخدامی اعتراض کردند.

به گزارش شمال نیوز، تعدادی از تجمع کنندگان افرادی بودند که طبق اعلام اولیه در رشته مرتبط ثبت نام و در مراحل ابتدایی و نهایی آزمون شرکت کردند ولی بجای آنان از افراد غیرمرتبط در رشته‌ آنان استفاده و اعلام نتیجه گردید.

یکی از افراد حاضر دراین تجمع گفت که برخی قبول شدگان در رشته غیرمرتبط پذیرفته شده اند، به طوری که فردی با لیسانس صنایع چوب در رشته مشاوره تحصیلی قبول شده است یا داوطلب دیگری که رشته‌اش الکترونیک بوده اما در مشاوره ابتدایی پذیرفته شده است!

معترضان معتقدند که برخی از رشته‌هایی که در اجازه ثبت‌نام نداشتند و آموزش و پرورش در اعلام نیاز خود اعلام نکرده بود، در رشته‌هایی دیگر و غیرمرتبط بکارگیری و اعلام نتیجه شده است.

یکی دیگر از معترضین اظهار کرد که برخی معتقدند کسانی که در ستاد محمود احمدی نژاد فعالیت داشته اند، بدون داشتن حد نصاب پذیرفته شده‌اند که من البته این قضیه را شایعه می دانم، ولی از مسئولان تقاضای پی گیری دارم.

یکی دیگر از حاضران در این تجمع اعتراضی گفت به رغم اینکه در آزمون استخدامی اعلام نیازی به فوق دیپلم نشده بود‍، برخی شرکت کنندگان با مدرک فوق دیپلم پذیرفته شده و شرکت کنندگان با مدرک لیسانس پذیرفته نشده اند.

این تجمع که خانواده‌های شهدا و جانبازان جنگ ایران و عراق به همراه مردم عادی در آن حضور داشتند موجب مسدود شدن خیابان فرهنگ ساری به مدت ۲ ساعت شد که باعث اخلال در عبور و مرور وسایل نقلیه و عابران شد.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید