خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اصناف  >  تجمع تعدادی از معلمین حق‌التدریس در مقابل مجلس

تجمع تعدادی از معلمین حق‌التدریس در مقابل مجلس

خبرگزاری هرانا – جمعی از معلمین حق‌التدریس مقطع راهنمایی و متوسطه‌ی استان تهران در اعتراض به جذب ۴۰ هزار نیروی جدید از سوی وزارت آموزش و پرورش و دعوت آنها به کار در مقطع دبیرستان به جای این افراد، ظهر امروز دوشنبه هشتم شهریورماه، برای چندمین بار در مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

به گزارش ایسنا، این معلمین که درخواست ملاقات با نمایندگان مجلس را داشتند، طی بیانیه‌ای اعتراض خود را نسبت به انتقال آنها از مقاطع دبیرستان و راهنمایی به دبستان اعلام کردند.

در بخشی از این بیانیه آمده است: وزارت آموزش و پرورش نیروهای نهضت را که سابقه‌ تدریس در مقطع ابتدایی دارند، به مقطع راهنمایی دعوت به کار کرده و ابلاغ آنها صادر شده است.

در حالی که ما را که در مقطع دبیرستان و راهنمایی تخصص داریم بالاجبار به مقطع ابتدایی فرستاده‌اند که این مساله و عدم مدیریت در سازماندهی نیروهای متخصص سبب بازدهی پایین و ناکارآمدی در سیستم آموزش و پرورش و هدر دادن استعدادها در زمینه‌ تدریس برای معلمین و در زمینه‌ شکوفایی برای دانش‌آموزان خواهد شد.

لذا ما خواستار اجرای قانون به نحو احسن و برگشت تمامی معلمین حق‌التدریس به مقطع اصلی خود که در آن سال‌ها زحمت کشیده‌اند، می‌باشیم.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید