خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۹, 25th of March 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۲/۱۲ ساعت ۱۸:۴۷:۳۶

    خانه  > زندانیان  >  بازداشتگاه کهریزک با نام جدید فعال شد!

بازداشتگاه کهریزک با نام جدید فعال شد!

خبرگزاری هرانا – مهدی خزعلی فرزند آیت الله خزعلی با ارسال نامه ای سرگشاده به آیت الله آملی لاریجانی رییس قوه قضاییه مدعی شد که بازداشتگاه کهریزک با نام “سروش ۱۱۱” مجددا راه اندازی شده و به فعالیت خود ادامه می دهد.

وی در این نامه که در وبسایت شخصی اش هم منتشر شد با یادآوری تعطیلی این بازداشتگاه به دستور رهبری نظام جمهوری اسلامی خواستار پیگیری ماجرا و صحت و سقم موضوع شد.

خزعلی خطاب به رییس قوه قضاییه خاطرنشان کرد:‌ جناب آقای لاریجانی؛ هنوز پرونده متهمان جنایت کهریزک مفتوح و بلاتکلیف است، عجیب است حکم اعدام نوجوانی سنگ به دست چه زود صادر می شود و پرونده قاتلین کهریزک چه دیر بررسی می شود! هنوز خاطر مردم از جنایت کهریزک آزرده است، هنوز سئوال نمایندگان مردم بی پاسخ است، امید است رسیدگی به این موضوع موجب اصلاح و تسکین آلام مردم باشد.

به گزارش کلمه، متن کامل این نامه به شرح زیر میباشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت آیت الله حاج شیخ صادق لاریجانی ریاست محترم قوه قضائیه

با سلام و عرض تسلیت شهادت ام ابیها فاطمه الزهرا سلام الله علیها، از آن جا که سازمان زندان ها زیر نظر قوه قضائیه قرار دارد و هر نوع حبس و بازداشتی بایستی فقط و فقط توسط ضابطین قضایی و با دستور مقام قضایی صورت گیرد، بر خود فرض دانستم که این مطلب را به استحضار برسانم، اخیراً به نقل از منبعی موثق( یکی از مسئولین عالی رتبه قضایی) شنیدم که بازداشتگاه کهریزک – که به دستور رهبری بسته شده بود – با نام ” سروش ۱۱۱″ بازگشایی شده است، بازداشتگاهی که از استانداردهای حداقلی محروم بوده است وجوانان ما در آن جان باختند، چرا باید با نامی جدید افتتاح شود؟ مگر مشکل ما نام بازداشتگاه بود؟ یادش بخیر، شعار دوران انقلاب: ” ما می گیم خر نمی خوام، پالون خر عوض می شه!” در واقع خر همان خر است، پالونش عوض شده است!

جناب آقای لاریجانی؛ هنوز پرونده متهمان جنایت کهریزک مفتوح و بلاتکلیف است، عجیب است حکم اعدام نوجوانی سنگ به دست چه زود صادر می شود و پرونده قاتلین کهریزک چه دیر بررسی می شود! هنوز خاطر مردم از جنایت کهریزک آزرده است، هنوز سئوال نمایندگان مردم بی پاسخ است، امید است رسیدگی حضرتعالی به این موضوع موجب اصلاح و تسکین آلام مردم باشد.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

دکتر مهدی خزعلی

۱۳۸۹/۲/۱۱

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید