خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زندانیان  >  هرانا؛ زندانیان محبوس در بند ۳۵۰ موفق به دیدار با خانواده ها ی خود شدند

هرانا؛ زندانیان محبوس در بند ۳۵۰ موفق به دیدار با خانواده ها ی خود شدند

خبرگزاری هرانا – زندانیان اعتصابی که پس از انتقال به بند عمومی موفق به دیدار و یا برقراری تماس با خانواده های خود نشده بودند، امروز دوشنبه اول شهریور ماه موفق به ملاقات با خانواده های خود شدند.

مادر مجید دری با اعلام این خبر به نمایندگی از سایر خانواده ها به گزارشگر هرنا گفت که حال روحی تمامی زندانیان اعتصاب کننده بسیار خوب بود.

منور هاشمی با اشاره به شرایط روحی مساعد مجید دری وی را از لحاظ ظاهر کمی ضعیف دید و گفت که به دلیل ابتلای پسرش به بیماری میگرن وی تنها کمی از سردرد های مکررش شاکی بود.

ایشان به دلیل محدودیت های موجود در ملاقات زندانیان سوالی مبنی بر رسیدن زندانیان به خواسته هایشان نپرسیده بودند اما به دلیل احساس رضایت ایشان شرایط کنونی را مثبت ارزیابی کردند.

مسئولان به زندانیان گفته اند که تلفن های زندان کماکان در حال تعمیر است و آن ها تنها می توانند از هفته ای ده دقیقه ملاقات کابینی بهره مند شود.

از سویی مجید توکلی، یکی دیگر زا اعتصابیون که پس از پایان اعتصاب غذا به زندان رجایی شهر کرج تبعید شد، تاکنون موفق به ملاقات با خانواده ی خود نشده است.

علی توکلی در این خصوص به گزارشگر هرانا گفت که وی چند روزی است که به صورت منظم با خانواده اش در تماس است اما وی نمی تواند تا پیش از ملاقات نظری در رابطه با وضعیت جسمی وی بدهد.

ملاقات ها در زندان رجایی شهر کرج روزهای پنج شنبه صوت می گیرد و یک هفته در میان به خانم ها و آقایان اختصاص دارد.

برادر مجید توکلی در این خصوص گفت: “با توجه به اینکه پنج شنبه ی هفته ی جاری زمان ملاقات خانم ها با زندانیان است و مادر بنده نیز شرایط سفر به کرج و طی این مسافت را ندارد، ما بایستی تا پنج شنبه ی هفته ی آینده صبر کنیم تا از وضعیت مجید به طور دقیق با خیر شویم.”

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید