خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۸۹, 4th of August 2020      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۵/۲۸ ساعت ۱۲:۳۲:۳۱

    خانه  > حقوق آکادمیک  >  هرانا؛ شروع بکار مجدد انجمن دانشکده حقوق دانشگاه تهران

هرانا؛ شروع بکار مجدد انجمن دانشکده حقوق دانشگاه تهران

خبرگزاری هرانا – انجمن اسلامی دانشکده حقوق  و علوم سیاسی دانشگاه تهران که در پی حوادث پس از انتخابات ریاست جمهوری در سال گذشته تعطیل شده بود با توافقات انجام شده با مسولین دانشگاه در سال جدید تحصیلی شروع بکار خواهد نمود.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، با وجود مخالفت های بسیار و عملکرد انجمن اسلامی در حوادث پس از انتخابات سال گذشته بسیار بعید به نظر می رسید که دفتر انجمن اسلامی مجددا شروع بکار کند.

 

شایان ذکر است که در شروع بکار مجدد دفتر انجمن اسلامی اعضائ سابق این دفتر حضور نخواهند داشت و دانشجویانی که مسوولیت راه اندازی مجدد دفتر انجمن را بر عهده گرفته اند اعضائ جدید دفتر می باشند.همانطور که پیش تر در خبر ها آمده بود در تجمعات دانشجویی دانشگاه تهران در روز ۱۶ آذر و واقعه روز عاشورا در سال ۸۸ با اعضاء سابق انجمن اسلامی اقایان محمد علی رفیعی ،وحید عابدینی،رضا زینالی و دیگر اعضائ انجمن اسلامی دانشگاه برخورد شدیدی از سوی  نهاد های امنیتی صورت گرفت.

حال باید شاهد باشیم که با وجود تاثیر گذاری ویژه دفتر انجمن اسلامی بر تعاملات سیاسی داخلی دانشگاه و فضای شدید امنیتی در داخل و خارج دانشگاه عملکرد اعضائ جدید انجمن اسلامی چگونه خواهد بود.

 

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید