خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اعدام  >  رهایی یک محکوم متهم به قصاص از چوبه ی دار

رهایی یک محکوم متهم به قصاص از چوبه ی دار

خبرگزاری هرانا – خانواده یک مقتول از شکایت خود علیه یک فرد متهم به قتل صرف نظر کردند و با عفو و بخشش زندگی دوباره به این جوان بخشیدند.

به گزارش ایسنا ، محمد محمدی، رئیس دادگستری زرند در تشریح این پرونده گفت: در سوم خرداد ۸۸ بر اثر نزاعی که در یکی از خیابان های شهر زرند بین دو جوان اتفاق افتاد، یکی از این دو کشته شده بود.

وی افزود: با توجه به اینکه متهم فاقد هرگونه سابقه کیفری و از خانواده‌های خوب و خوش نام منطقه بوده، اعضای شورای حل اختلاف روستا تصمیم گرفتند رضایت اولیای دم را اخذ کنند.

محمدی اظهار کرد: در این راستا جلسات متعددی را برگزار کردند تا اینکه در این نشست اولیای دم مقتول رضایت خود را اعلام کردند و قاتل نیز هم اکنون در زندان به سر می‌برد. امیدواریم با رضایتی که اولیای دم داشتند، زمینه آزادی قاتل فراهم شود.

پدر مقتول نیز در این نشست گفت: “از این حرکت خرسندم و دلم می خواهد قاتل را به اسم فرزندم صدا بزنم و دیگر نزاعی در بین مردم نباشد.”

پدر فرد متهم به قتل نیز با تشکر از تلاش امام جمعه، رئیس دادگستری و‌ اعضای شورای حل اختلاف روستای ارجمندیه گفت: “همه می‌دانند که من و خانواده‌ام حتی آزارمان به یک مورچه هم نرسیده و سال ها عضو شورای اسلامی روستا هستم و برای بسیاری از مردم منطقه غیر قابل باور است که برای فرزند من این اتفاق افتاده و تا زمانی که خود و خانواده‌ام زنده هستیم از خانواده ی مقتول تشکر می‌کنیم.”

وی افزود: “از پدر و بویژه مادر مقتول که از فرزندم گذشت کردند تشکر می‌کنم و تا ابد شرمنده این خانواده هستیم که به فرزند من زندگی دوباره بخشیدند و فرزندم را از مرگ نجات دادند.”

مادر قاتل نیز گفت: “شرمنده خانواده مقتول هستم و به هیچ زبانی نمی‌توانم تشکر کنم که فرزندم را نجات دادند.”

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید