خبرگزاری هرانا

    خانه  > حقوق آکادمیک  >  اجرای طرح حجاب و عفاف برای دانشجویان جدیدالورود علامه

اجرای طرح حجاب و عفاف برای دانشجویان جدیدالورود علامه

خبرگزاری هرانا – معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علامه طباطبایی گفت: طرح حجاب و عفاف و چگونگی اجرای آن توسط کارشناسان برای دانشجویان جدید الورود تبیین و اجرا می‌شود.

به گزارش برنا، پریز معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علامه طباطبایی درباره روند اجرای طرح حجاب و عفاف در سال تحصیلی آینده گفت: دانشگاه علامه پیش از ارایه طرح حجاب و عفاف توسط وزارت علوم خود این طرح را در دانشگاه اجرا می کرد.

وی ادامه داد: افرادی در دانشگاه مشخص شده اند که با افرادی که در مساله حجاب سهل انگارند، صحبت می کنند، آنان را به استادانی که دانشگاه را در این زمینه یاری می کنند معرفی می کنند و تذکرات لازم را به آنان ارایه می کنند .

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علامه طباطبایی افزود: در سال تحصیلی جدید هم دانشجویان جدید الورود به صورت جداگانه در باره چگونگی اجرای طرح حجاب و عفاف در دانشگاه توجیه می شوند .

وی ادامه داد: علاوه بر دانشجویان به خانواده آن ها هم در این باره توضیحات لازم ارایه می شود. از آنان درخواست می کنیم که با دانشگاه ارتباط داشته باشند، به دانشجویان هم می گوییم که بحث دانشگاه و بیرون از دانشگاه جداست و باید دانشجویان نه تنها مراقب وضعیت ظاهری خود بلکه باید مراقب وضعیت خود از ابعاد دیگر هم باشند .

پریزدر ادامه تصریح کرد: امسال ۱۲۰۰ دانشجوی جدید الورد پذیرش خواهیم کرد که به علت تعمیر خوابگاه‌ها و پر بودن ظرفیت آن، به هیچ یک از دانشجویان خوابگاه نمی دهیم .

وی افزود: امسال برای اولین بار امکان ارایه خوابگاه در دانشگاه علامه صفر است.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید