خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۸۹, 18th of February 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۱/۳۰ ساعت ۱۶:۴۹:۱۷

    خانه  > کارگران  >  رانندگان معترض اتوبوس حمل و نقل همگانی شهرستان لنجان حقوق دریافت نکردند

رانندگان معترض اتوبوس حمل و نقل همگانی شهرستان لنجان حقوق دریافت نکردند

خبرگزاری هرانا – در پی ۴ ماه تاخیر در پرداخت حقوق رانندگان اتوبوس حمل و نقل همگانی شهرستان لنجان استان اصفهان در اواخر سال گذشته و نامه نگاری ۱۵ تن از رانندگان به فرمانداری شهرستان نماینده شهرستان در مجلس و نیز استانداری در حالی که حقوق سایر رانندگان به طور کامل پرداخت گردید به ۱۵ راننده معترض حقوقی داده نشد.

به گزارش شورای موقت کارگران ذوب آهن اصفهان، در اوایل امسال نیز وقتی این رانندگان به  کریم زاده فرماندار شهرستان مراجعه کردند وی به آنان اعلام کرد که این مسایل ربطی به او ندارد و از رانندگان معترض خواست که بر سر کار خود برگردند و به دنبال ماجراجویی نباشند.

 

در اقدامی دیگر این ۱۵ تن به سازمان حمل و نقل همگانی شهرستان احضار شدند و از آنان تعهد گرفته شد که در صورت بروز هرگونه مشکل و تاخیر در پرداخت حقوق حق نامه نگاری یا مراجعه به مدیران شهرستان یا استان را ندارند.

رانندگان اتوبوس های واحد طرف قرارداد با شرکت بازیافت لنجان از زیر مجموعه های شهرداری های شهرستان لنجان هستند. شرکت بازیافت لنجان در حالی با این رانندگان با حقوق ماهانه ۲۶۰ هزار تومان قرارداد بسته که به ازای هر راننده ۵۶۰ هزار تومان از شهرداری ها دریافت می کند.

 

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید