خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زندانیان  >  ملاقات خانواده هدی صابر با این فعال ملی مذهبی

ملاقات خانواده هدی صابر با این فعال ملی مذهبی

خبرگزاری هرانا – پس از حدود ۱۰ روز بی‌خبری از هدی صابر، پژوهشگر و فعال ملی مذهبی، سرانجام امروز دوشنبه، هجدهم مرداد ۸۹ خانواده‌ی وی موفق به ملاقات حضوری با وی شدند.

به‌گفته‌ی بستگان صابر، وی از روز گذشته به بند ۳۵۰ منتقل شده و در کنار دیگر زندانیان سیاسی و بازداشت شدگان حوادث پس از انتخابات قرار گرفته است.
به گزارش «میزان خبر» خانواده صابر همچنین از وضع جسمی و روحی خوب این کنشگر مدنی و پژوهشگر دینی خبر داده و به نقل از صابر گفته‌اند، وی تا قبل از انتقال به بند ۳۵۰ در سلول‌های بند مشهور به «۲- الف» بازداشت بوده است.
گفتنی است هدی صابر از جمله فعالان ملی مذهبی است که در سال ۱۳۷۹ بازداشت و همراه با ۱۴ نفر دیگر، در شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب به ریاست قاضی حداد محکمه و محکوم شد.

هنوز احضاریه‌ای برای دیگر متهمان این پرونده ۱۵ نفری (آقایان سحابی، پیمان، رئیسی طوسی، ملکی، رفیعی، بسته‌نگار، رجایی، رحمانی، مدنی،  علیجانی،کاظمیان، پدرام، عمرانی، و محمدی اردهالی) نیامده است. و مشخص نیست بازداشت یک‌باره‌ی هدی صابر که در پروژه‌ای عام‌المنعه و ملی در زاهدان و نقاط دورافتاده‌ی سیستان و بلوچستان، درحال یاری رساندن به فرزندان محروم ایران بوده است، با چه هدف و انگیزه‌ای صورت گرفته است.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید