خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۸۹, 24th of March 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۵/۱۷ ساعت ۱۳:۱۴:۰۹

    خانه  > زندانیان  >  اعتصاب کنندگان بند ۳۵۰: تا تحقق خواسته های خود به اعتصاب غذا ادامه می دهیم

اعتصاب کنندگان بند ۳۵۰: تا تحقق خواسته های خود به اعتصاب غذا ادامه می دهیم

خبرگزاری هرانا –  ۱۶ نفر زندانی در اعتصاب غذای بند ۳۵۰، همچنان در انفرادی هستند.

به گزارش جرس، زندانیان در اعتصاب غذای بند ۳۵۰ خبر داده اند که جنبش در زندان زنده است و از مردم و رهبران جنبش سبز نیز به خاطر پیگیری ها تشکر کردند اما حاضر به شکستن اعتصاب خود تا رسیدن به خواسته هایشان نیستند. گفته می شود دو هفته اعتصاب غذا، باعث ضعف و لاغری شدید چند تن از آنان شده و تعدادی از آنان از جمله مجید توکلی، چند بار به بهداری زندان منتقل شده اند.

همچنین خبر رسیده است که بابک بردبار، عکاسی که روز گذشته از زندان اوین آزاد شد، امروز مجددا به دادسرای اوین احضار شد.

علی ملیحی فعال دانشجویی و عضو ادوار تحکیم وحدت، بهمن احمدی امویی روزنامه نگار، حسین نورانی نژاد روزنامه نگار و عضو جبهه مشارکت، عبدالله مومنی فعال دانشجویی و سخنگوی ادوار تحکیم، علی پرویز فعال دانشجویی، حمیدرضا محمدی فعال سیاسی، جعفراقدامی فعال مدنی، ضیا نبوی دانشجوی محروم از تحصیل، ابراهیم (نادر) بابایی فعال مدنی و از جانبازان جنگ ایران و عراق، کوهیار گودرزی فعال حقوق بشر و وب نگار، مجید دری فعال دانشجویی، مجید توکلی فعال دانشجویی، کیوان صمیمی روزنامه نگار، غلامحسین عرشی و محمد حسین سهرابی راد و پیمان کریمی آزاد از بازداشت شدگان حوادث عاشورا از جمله زندانیان منتقل شده به سلول انفرادی هستند که در اعتصاب غذا به سر می برند.

رعایت کامل حقوق زندانیان، برخورد با خاطیان، افزایش فضای سرانه، اجرای فوری و کامل قوانین مرتبط با زندانیان و آزادی فوری بابک بردبار، پنج خواسته زندانیان بند ۳۵۰ اوین برای پایان دادن به اعتصاب غذا، اعلام شده بود.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید