خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان  >  فشار وزارت اطلاعات بر همسر سابق مهدی محمودیان برای شکایت علیه وی

فشار وزارت اطلاعات بر همسر سابق مهدی محمودیان برای شکایت علیه وی

خبرگزاری هرانا – ماموران اطلاعات از همسر سابق یک روزنامه نگار زندانی خواستند به خاطر پرداخت نکردن مهریه از او شکایت کند.

به گزارش کلمه، هفته گذشته ماموران وزارت اطلاعات تماسی با همسر سابق «مهدی محمودیان» روزنامه نگار زندانی می گیرند و از او می خواهند تا از “مهدی” به خاطر پرداخت نکردن مهریه شکایت کند تا آنها بتوانند علاوه بر ۵ سال حکم زندانش بین ۱۰ تا ۱۵ سال دیگر او را در زندان نگه دارند.

همسر سابق محمودیان در این تماس به ماموران اطلاعاتی یادآور می شود که او و همسر سابقش پیش از این جریانات و به علت مسائل شخصی و در کمال رعایت احترام طرفین و با توافق جدا شدند.

همسر سابق محمودیان در این تماس تلفنی تاکید کرده است که راه و اهداف مهدی ده ها برابر مادیات برایش ارزش دارد و برای مسیری که در پیش گرفته بسیار احترام قائل است و هرگز این کاری را که از او می خواهند را انجام نمی دهد.

هم چنین نکته ای که در این تماس تلفنی مطرح شد این بود که با توجه به اینکه هنوز دادگاه محمودیان برگزار نشده و حکمی از سوی قاضی صادر نشده اما تماس گیرندگان حکم او را ۵ سال عنوان کرده اند .

محمودیان بیش از ۷ ماه است که در زندان اوین به سر می برد. اتهام او افشاگری درباره بازداشتگاه کهریزک است.

او نخستین کسی بود که دو سال قبل درباره اعمال روش های غیرانسانی و غیرقانونی با با متهمان در این بازداشتگاه، اطلاع رسانی کرد.

همچنین او بیش از دو ماه است که در زندان از بیماری تنفسی رنج می برد ولی رسیدگی لازم به وضعیت او صورت نگرفته است و هنوز با این بیماری درگیر است.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید