خبرگزاری هرانا
امروز جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۹, 19th of November 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۲/۱۰ ساعت ۱۶:۵۵:۱۰

    خانه  > کارگران  >  تجمع اعتراضی کارگران بعد از سخنرانی وزیر کار در مشهد

تجمع اعتراضی کارگران بعد از سخنرانی وزیر کار در مشهد

خبرگزاری هرانا – عبدالرضا شیخ الاسلامی وزیر کار و امور اجتماعی در اولین همایش کشوری روز بسیج کارگری و تجلیل از شهدای کارگر که روز گذشته در مشهد برگزار شد، به تفسیر آیه سوم سوره‌ بقره و تبیین مفهوم غیب و ایمان پرداخت و به دلیل اینکه در این همایش که به مناسبت روز کارگر برگزار شده بود سخنی درباره وضعیت کارگران به زبان نیاورد مورد اعتراض قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، بعد از سخنرانی وزیر کار و امور اجتماعی، گروهی از کارگران با اجتماع در محوطه‌ مجتمع “آیه‌ها” نسبت به سخنان وزیر و بی‏توجهی به مشکلات کارگران اعتراض کردند.

یکی از کارگران در این خصوص گفت: انتظار داشتیم از وزیر حرف‏های بهتری در مورد بهبود اوضاع کارگران بشنویم اما وی در سخنانش حتی یک کلمه در مورد کارگر نگفت.

کارگر دیگری ادامه داد: وقتی وزیر بهداشت یا آموزش و پرورش حرف می‎زنند، بخشی از صحبت‌هایشان در خصوص مژده به پرستاران و معلمان است اما وزیر کار صحبت کرد و از کارگر هیچ نگفت.

محمد کریمی گفت: حداقل انتظار ما از وزیر کار این بود که پس از تفسیر قرآن به بازگویی برخی مشکلات کارگران و ارائه‌ راه حل در این خصوص بپردازد.

وی مدعی شد: متاسفانه در کشور ما برای کارگر هیچ ارزشی قایل نیستند و دلیل بنده برای ادعایم مکاتبات و نامه‎نگاری‌هایی است که از فروردین ۸۸ با وزارت کار داشتم اما به سرانجام نرسیده است.

این تجمع کارگران بعد از دقایقی بدون حضور مسوولان پایان یافت.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید