خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  سعید ترابیان با قرار وثیقه آزاد شد

سعید ترابیان با قرار وثیقه آزاد شد

خبرگزاری هرانا – سعید ترابیان عضو سندیکای شرکت واحد و اتوبوس رانی تهران با تودیع قرار وثیقه از زندان رجایی شهر کرج آزاد شد.

به گزارش وبلاگ فعالین حقوق بشر و دموکراسی، سعید ترابیان، فعال کارگری و عضو سندیکای شرکت واحد روز گذشته با تودیع وثیقه ۵۰۰ میلیون تومانی از زندان رجایی شهر کرج آزاد شد.

سعید ترابیان مسئول روابط عمومی سندیکای اتوبوس رانی تهران و حومه روز ۱۹ خرداد ماه با یورش مامورین وزارت اطلاعات به منزل شخصی او دستگیر و به سلولهای انفرادی بند سپاه منتقل شد. او نزدیک به ۳۶ روز در سلولهای انفرادی این بند تحت شکنجه های شدید روحی قرار داشت و روز ۲۳ تیرماه به بند ۴ زندان گوهردشت کرج منتقل شد.

رضا شهابی فعال دیگر سندیکای اتوبوس رانی تهران و حومه و از اعضای سابق مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران که در روز ۲۲ خرداد ماه در محل کارش دستگیر و به سلولهای انفرادی بند ۲۰۹ زندان اوین منتقل شد و همچنان در این بند مخوف بسر می برد.از شرایط و وضعیت این فعال سندیکایی خبری در دست نیست.

گفتنی است، سندیکای کارگران شرکت واحد و اتبوسرانی تهران امروز با صدور بیانیه ای خواستار آزادی اعضای این سندیکای کارگری شده بود.

 

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید