خبرگزاری هرانا
امروز چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۹, 13th of November 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۲/۰۸ ساعت ۱۴:۱۰:۰۵

    خانه  > اصناف  >  هرانا؛ تارنمای کانون صنفی معلمان ایران هک شد

هرانا؛ تارنمای کانون صنفی معلمان ایران هک شد

خبرگزاری هرانا – ظهر روز سه شنبه ۷ اردی بهشت ماه و در آستانه ی روز معلم، تارنمای کانون صنفی معلمان ایران به طرز مشکوکی هک شد.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، تارنمای کانون صنفی معلمان ایران در حالی هک شده است که یک روز قبل از آن بسیاری از سایت های صنفی معلمان از سوی دستگاه امنیتی فیلتر شده بود.

در همین رابطه یکی از اعضای کانون صنفی معلمان به گزارشگر هرانا گفته است: “تارنمای کانون صنفی معلمان پس از فیلترینگ از سوی عوامل مشکوک هک شده و بیانیه ی احزاب سیاسی به صورت تعمدی در آن قرار داده شده است تا برخورد با اعضای کانون صنفی معلمان قابل توجیه جلوه دهد.”

گفتنی است صبح امروز، چهارشنبه ۸ اردی بهشت ماه، علی اکبر باغانی دبیرکل کانون صنفی معلمان و محمد بهشتی لنگرودی سخنگوی این کانون با مراجعه ی ماموران وزارت اطلاعات به منزلشان بازداشت شدند. ایشان روز گذشته به دادگاه نیز فراخوانده شده بودند.

شواهد حاکی از آن است که علت فشارهای فزاینده در آستانه ی روز معلم بر فعالین این صنف انتشار بیانیه ای باشد که شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی معلمان صادر و اعلام کرده که در اعتراض به صدور احکام سنگین حبس و اعدام برای معلمان زندانی از ۱۲ تا ۱۸ اردی بهشت ماه دست به اعتصاب غذا می‌زنند.

این شورا هم چنین از معلمان خواسته تا در روز ۱۲ اردی بهشت در تهران بر سر مزار ابوالحسن خانعلی معلم کشته‌شده در حکومت پهلوی در گورستان ابن بابویه و در قم بر سر مزار مرتضی مطهری حاضر شوند.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید