خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زندانیان  >  علی رغم مجوز دادستانی خانواده ی عبدالرضا تاجیک موفق به ملاقات با وی نشدند

علی رغم مجوز دادستانی خانواده ی عبدالرضا تاجیک موفق به ملاقات با وی نشدند

خبرگزاری هرانا – بر اساس مجوزی که دادستان تهران برای ملاقات با عبدالرضا تاجیک صادر کرده بود خانواده او باید رور پنج شنبه ۱۷ تیر ماه او را ملاقات می‌کردند اما مسئولین زندان اوین از دادن ملاقات به خانواده عبدالرضا تاجیک امتناع کرده‌اند.

به گزارش کانون مدافعان حقوق بشر، همین مساله باعث شده است تا بیم از سلامتی عبدالرضا تاجیک شدت یابد و پیش از هر زمان دیگری خانواده او را نگر ان سازد.

البته وخامت وضع جسمانی نرگس محمدی هنگام آزادی از زندان نیز این نگرانی را تشدید کرده است چون به نظر می‌رسد مسئولین دولتی با خشونت و شدت بیشتری با فعالان حقوق بشر برخورد می کنند. در حال حاضر این پرسش مطرح است که اگر حال عبدالرضا تاجیک خوب است و در سلامتی به سر می‌برد چرا خانواده او نتوانسته‌اند به رغم داشتن مجوز از سوی دادستان با او ملاقات کنند.

عبدالرضا تاجک همکار رسانه‌ای کانون مدافعان حقوق بشر و روزنامه نگار است که با روزنامه‌های اصلاح طلب زیادی مانند خرداد، فتح، شرق و کارگزاران در سال‌های گذشته فعالیت داشته است.

او در ۲۲ خرداد ماه امسال یعنی درست همزمان با سالگرد انتخابات پر خرف و حدیث دهمین دور از ریاست جمهوری ایران برای سومین بار بازداشت شد و هنوز از او اطلاعی در دست نیست.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید