خبرگزاری هرانا

    خانه  > اندیشه و بیان  >  هرانا؛ جلسه ی رسیدگی به اتهامات محمد غزنویان برگزار شد

هرانا؛ جلسه ی رسیدگی به اتهامات محمد غزنویان برگزار شد

خبرگزاری هرانا – جلسه ی رسیدگی به اتهامات محمد غزنویان، روزنامه نگار و از فعالین حقوق زنان و کودکان روز یکشنبه سیزدهم تیرماه در شعبه اول دادگاه انقلاب قزوین برگزار شد.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، اتهامات محمد غزنویان در این دادگاه “ازتباط با یکی از گروه های معاند نظام” و “تبلیغ علیه نظام” عنوان شده است.

در این جلسه وکیل آقای غزنویان، خانم مهناز پراکند نیز به دفاع از موکل خود در برابر اتهامات مطرح شده، پرداخت.

وی ۱۹ بهمن ماه سال گذشته در پارک ملت قزوین بازداشت و روانه ی زندان شده و به قید وثیقه ی ۲۰ میلیون تومانی آزاد شده بود اما در حالی که روز دوشنبه ۱۶ فروردین ماه به همراه وکیل خود، خانم پراکند، برای پیگیری وضعیت پرونده مراجعه کرده بودند؛ با افزایش قرار وثیقه مواجه شد و به دلیل عدم توانایی در تامین آن مجددا روانه ی زندان چوبین‌در قزوین شد. وی در تاریخ ۲۵ فروردین ماه، با تودیع وثیقه ۱۰۰ میلیون تومانی به طور موقت آزاد شد.

خانم پراکند دلیل تشدید وثیقه را طرح اتهامات جدید آقای غزنویان عنوان کرده بود.

محمد غزنویان دانش آموخته ی علوم سیاسی، روزنامه نگار و وبلاگ نویس است که تاکنون مقالات بسیاری از وی در حوزه ی فرهنگ و اجتماع در رسانه های مختلف به چاپ رسیده و در حال حاضر مدیر و مدرس یک مدرسه در محله هادی آباد قزوین است که به کشف و پرورش استعدادهای کودکان کار و خیابان می پردازد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید