خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زندانیان  >  ادامه بی‌خبری مطلق از اعظم ویسمه و محمدرضا جلایی‌پور

ادامه بی‌خبری مطلق از اعظم ویسمه و محمدرضا جلایی‌پور

خبرگزاری هرانا – در حالی‌که امروز آخرین روز از هفته قوه قضائیه است و در روزهای اخیر مسئولان این قوه درباره فضائل قوه قضائیه سخنرانی‌های فراوانی انجام داده‌اند؛ همچنان بسیاری از زندانیان بعد از انتخابات وضعیت نامشخصی دارند.

به گزارش پارلمان‌نیوز، علی‌رغم تاکیدات فراوان مسئولان قوه قضائیه بر اجرای قانون بدون تاثیرپذیری از جریان‌های سیاسی و استقلال این دستگاه قضا در سخنرانی‌های روزهای اخیر، اکثر خانواده‌های زندانیان بعد از انتخابات از برخوردهای صورت گرفته با عزیزان دربندشان، جلوگیری از تماس، جلوگیری از ملاقات، به درازا کشیدن رسیدگی به پرونده قضایی آن‌ها و در نتیجه بلاتکلیفی و ده‌ها مورد اینچنینی شکایت دارند.
در همین راستا خانواده اعظم ویسمه و محمدرضا جلایی‌پور به شدت نگران وضعیت فرزندانشان هستند و مشخص نیست که این دو نفر در چه وضعیتی به سر می‌برند.

پدر و مادر اعظم ویسمه که بعد از بازداشت  فرزندشان دچار لطمات سخت روحی شده‌اند، در بی‌خبری مطلق از دخترشان که از خبرنگاران پارلمانی اصلاح‌طلب است به سر می‌برند.

از سوی دیگر هیچ خبری بعد از اولین و آخرین تماس محمدرضا جلایی‌پور که پرونده او مختومه شده بود و برای سفر به خارج از کشور جهت دیدار با همسر خود که یکسال است او را ندیده آماده می‌شد و به ناگهان بازداشت شد در دست نیست.

 

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید