خبرگزاری هرانا
امروز پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۸۹, 23rd of July 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۴/۰۳ ساعت ۱۹:۱۱:۰۸

    خانه  > زندانیان  >  هرانا؛ اولین ملاقات علی گلچین با خانواده اش

هرانا؛ اولین ملاقات علی گلچین با خانواده اش

خبرگزاری هرانا – علی گلچین، از شهروندان مسیحی محبوس در زندان اوین، پس از گذشت قریب به دو ماه موفق به ملاقات با خانواده ی خود شد.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، خانواده ی وی در ملاقاتی که روز پنج شنبه ۲۷ خردادماه با فرزندشان داشتند و تنها ۱۰ دقیقه به طول انجامید، وی را به شدت لاغر مشاهده کرده و مشخص شد که از زمان بازداشت تا کنون ۲ بار به علت ضعف جسمانی و درد شدید معده به درمانگاه زندان اوین منتقل شده است.

این شهروند مسیحی که در این ملاقات تنها موفق به دیدن پدر خود شده است، در تمام این مدت گریه های عصبی می کرد و از شرایط روحی نامطلوبی رنج می برد.

علی گلچین، ۲۹ ساله، که نهم اردی بهشت ماه در منزل مسکونی خود واقع در شهرستان ورامین دستگیر شد، مدت ۵۱ روز از زمان بازداشت خود را در بند ۲۰۹ زندان اوین بوده و تا انجام این ملاقات در سلول انفرادی نگهداری شده است و حتی از حق هواخوری نیز محروم بوده است.

گفته می شود همسر علی گلچین نیز به شدت از سوی ماموران امنیتی مورد تهدید قرار گرفته است و به ایشان گفته اند که از این پس اجازه رفتن به کلیسا را ندارد. هم چنین به او هشدار داده اند که بار دیگر چنانچه قصد دارد تا جهت پیگیری کار همسرش به دادستانی مراجعه کند باید مسلمان شود!

“علی گلچین” دارای مدرک کارشناسی در رشته شیمی است که تنها به دلیل اعتقادات مذهبی خود اکنون در بازداشت به سر می برد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید