خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  مراجعه ماموران امنیتی به منزل مادر سعید ترابیان، فعال کارگری

مراجعه ماموران امنیتی به منزل مادر سعید ترابیان، فعال کارگری

خبرگزاری هرانا – بعد از ظهر روز شنبه ۲۹ خرداد ماه مامورین وزارت اطلاعات تحت عنوان “حراست شرکت اتوبوس رانی تهران و حومه” به منزل مادر سعید ترابیان مراجعه کرده و این مادر سالخورده و بیمار را مورد اذیت و آزار و توهین قرار دادند.

به گزارش فعالین حقوق بشر و دموکراسی، این مسئله باعث شد که همسایه های این مادر نسبت به رفتارها و اعمال مامورین وزارت اطلاعات که تحت عنوان حراست شرکت اتوبوسرانی تهران و حومه عمل می کنند اعتراض کنند. مامورین نیز پس از مشاهده ی چنین وضعی مجبور به ترک محل شدند.

مادر آقای سعید ترابیان مسئول روابط عمومی سندیکای شرکت اتوبوس رانی تهران حدودا ۶۰ سال سن دارد و از نارحتی قلبی رنج می برد و تنها زندگی می کند. این مادر همچنین از بی خبری از وضعت فرزندش در نگرانی فزآینده ای بسر می برد.

روز گذشته همسر آقای رضا شهابی مسئول مالی سندیکای شرکت اتوبوس رانی تهران و حومه به دلیل ربوده شدن همسرش توسط حراست این شرکت علیه آن ها شکایت نموده است.

گفتنی است علی رغم مراجعات مکرر خانواده های شهابی و ترابیان به ارگانهای مختلف برای پیگیری وضعیت عزیزانش تا به حال هیچ جواب مشخصی به آنها داده نشده است. گفته می شود که پرونده این دو فعال سندیکایی به شعبه ۲ بازپرسی دادگاه انقلاب مستقر در زندان اوین ارجاع داده شده است.

لازم به یادآوری است که علاوه بر سعید ترابیان و رضا شهابی دو تن از رهبران سندیکای اتوبوس رانی تهران و حومه ،آقایان منصور اسانلو و ابراهیم مددی، تنها به دلیل حق داشتن سندیکای کارگری چند سال است که در شرایط طاقت فرسایی در زندانهای اوین و گوهردشت محبوس هستند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید