خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان  >  احضار پدر اشکان سهرابی از سوی وزارت اطلاعات

احضار پدر اشکان سهرابی از سوی وزارت اطلاعات

خبرگزاری هرانا – مادر اشکان سهرابی که به اتفاق همسرش بر مزار فرزند شهیدشان حضور یافت از عدم برگزاری مراسم برای پسرش و احضار پدر اشکان به وزارت اطلاعات می گوید.

زهرا نیک پیما به “روز” می گوید: “آمدند درب منزل و گفتند که حق برگزاری مراسم در مسجد و حق انتشار و چسباندن اعلامیه را ندارید. ما هم مراسم نگرفتیم و تنها به مزار اشکان رفتیم.”

وی می افزاید: “حدود ساعت ۵ سر خاک رفتیم ابتدا هیچ کسی نبود. خیلی خلوت بود اما دور تا دور قطعه پر بود از نیروهای انتظامی و لباس شخصی. فقط من و شوهرم سر خاک اشکان بودیم که با دوربین هم مدام فیلم می گرفتند. روبروی قطعه اشکان چادر زده بودند و اجازه نمیدادند کسی به سمت قطعه اشکان بیاید.”

خانم نیک پیما از تنهایی و غربت فرزندش می گوید: “من برای غربتی که اشکان داشت دیروز خیلی گریه کردم و اینکه نتوانستم برای بچه ام سالگرد بگیرم. تنها من و پدرش در سالگردش بر مزارش بودیم و اشکان من در غربت و تنهایی ماند و این خیلی برای من دردناک است. سر خاک هم بیش از ۲۰ دقیقه نتوانستیم بنشینیم. دلم خیلی سوخت”.

وی سپس از احضار پدر اشکان خبر می دهد و می گوید: “امروز (یکشنبه) زنگ زدند که همسرم به اطلاعات برود اما من نگذاشتم و گفتم اگر کاری دارند خودشان بیایند. ما هیچ کاری نداریم حالا نمیدانم چکار دارند و برای چی همسرم را احضار کرده اند”.

مادر اشکان سهرابی از بی نتیجه ماندن پرونده اشکان سخن می گوید: “به ما می گویند هنوز پرونده به جایی نرسیده؛ ما هم با اینکه فکر نمیکنیم به جایی برسد اما پی گیری میکنیم. پرونده همچنان بلاتکلیف است و اخیرا گفتند که به شعبه بعثت فرستاده شده اما هیچ رسیدگی نشده است”.

خانم نیک پیما تصریح می کند: “ما همچنان پی گیر شکایت مان هستیم و حتی به کسانی که در منزل هم آمده بودند گفتم بروید بگویید مگر اینکه یک تیر هم به سینه من بزنید تا بتوانید مرا ساکت کنید. من ساکت نمی شوم و با سکوت خود به اشکان خیانت نمیکنم. اشکان من خیلی مظلوم کشته شد. همه بچه ها بی گناه و مظلوم شهید شدند و ما پیگیری خواهیم کرد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید