خبرگزاری هرانا

    خانه  > اندیشه و بیان  >  مادران عزادار در منزل مسعود هاشم زاده جمع شدند

مادران عزادار در منزل مسعود هاشم زاده جمع شدند

خبرگزاری هرانا – خانواده مسعود هاشم زاده نیز مراسم سالگرد فرزندشان را در روستای ولی آباد زیباکنار بر مزار او برگزار کرده اند.

فاطمه محسنی، مادر مسعود هاشم زاده روز شنبه به “روز” گفته بود: “از یک ماه پیش گفتند حق نداریم مراسم بگیریم. ما هم به مزار پسرم می رویم”.

خانم محسنی اما دیروز خبر از حضور مادران عزادار داد و افزود: ” تعدادی از مادران عزادار به منزلمان آمدند و به اتفاق آنها به مزار مسعود رفتیم”.

مادر مسعود هاشم زاده در خصوص پرونده مسعود نیز گفته بود: “به ما گفتند دیه بگیرید ما گفتیم دیه نمی خواهیم. گفتم من قاتل را می خواهم؛ می خواهم ببینم و در چشمانش و صورتش نگاه کنم. گفتند اگر دیه نگیرید پرونده ها مسکوت می ماند و به این پرونده ها رسیدگی نخواهد شد. با این حال برای پی گیری می رویم اما هیچ جوابی نمی دهند. این در حالی است که دوستان پسرم که با او بودند مشخصات قاتل را به دادگاه داده اند. در اصل قاتل پسر من شناسایی شده اما قبول نمی کنند. در پرونده پسرم مشخصات کسی که با گلوله مسعود را زد وجود دارد و شاهدان عینی شهادت داده اند اما دادگاه قبول نمی کند و در اصل خانواده ها هیچ کاری نمی توانند بکنند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید