خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۹, 24th of June 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۳/۳۰ ساعت ۱۶:۳۸:۴۴

    خانه  > زندانیان  >  درخواست درمان عبدالله مومنی با آزار و توهین وی در اوین پاسخ گرفت

درخواست درمان عبدالله مومنی با آزار و توهین وی در اوین پاسخ گرفت

خبرگزاری هرانا – بیماری پوستی عبدالله مومنی در زندان تشدید شده و این درحالی است که مسئولان زندان نه تنها هیچ پاسخی به درخواست های مکرر وی نمی دهند بلکه شرایط سخت و دشواری نیز برای وی فراهم کرده اند.

به گزارش ادوارنیوز، عبدالله مومنی که از ۲۴ فروردین مجددا به زندان بازگشته و در بند ۸ زندان اوین محبوس است، از مدتها پیش درخواست رسیدگی درمانی به ناراحتی پوستی خود را به مسئولان بهداری زندان اوین ارائه داده است اما هر بار به درخواست او بی توجهی می شود.

با این وجود روز گذشته در پی درخواست مجدد عبدالله مومنی مسئولان زندان وی را به فردی معرفی می کنند که خود را “پزشک قانونی” معرفی می کند. این فرد که احتمالا دارای چنین سمتی نیست، پس از شنیدن شرح بیماری آقای مومنی و با این استدلال که وی یک زندانی سیاسی است به جای آنکه به مسایل درمانی عبدالله مومنی بپردازد اقدام به توهین و هتاکی می کند و با الفاظ رکیک و به شکل موهن و تحقیرآمیزی با آقای مومنی رفتار می کند.

این درحالی است که یکسال از بازداشت عبدالله مومنی، سخنگوی سازمان دانش آموختگان ایران می گذرد و وی بارها بر عدم رسیدگی درمانی در مدت حبس خود شایت کرده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید